Info o Set 12 lahviček na koření v bambusovém stojanu Bambum Vanilla - hodnocení a parametry

Informace: Set 12 lahviček na koření v bambusovém stojanu Bambum Vanilla Kořenky Bambum

Popis produktu: Mějte své oblíbené koření vždy při ruce. Stojan se sadou 12 lahviček nejen napomůže k lepší organizaci vaší kuchyně, ale díky svému minimalistickému designu bude i jejím zajímavým doplňkem. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Set 12 lahviček na koření v bambusovém stojanu Bambum Vanilla za skvělou cenu 979 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kořenky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Set 12 lahviček na koření v bambusovém stojanu Bambum Vanilla

Lukáš
Pro mé potřeby je Bambum Set 12 lahviček na koření v bambusovém stojanu Bambum Vanilla skvělá volba v kategorii Kořenky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Set 12 lahviček na koření v bambusovém stojanu Bambum Vanilla od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Set 12 lahviček na koření v bambusovém stojanu Bambum Vanilla}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Set 12 lahviček na koření v bambusovém stojanu Bambum Vanilla mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Set 12 lahviček na koření v bambusovém stojanu Bambum Vanilla Bambum - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Set 12 lahviček na koření v bambusovém stojanu Bambum Vanilla, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Set 12 lahviček na koření v bambusovém stojanu Bambum Vanilla Bambum na zahradu

Set 12 lahviček na koření v bambusovém stojanu Bambum Vanilla Kořenky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Set 12 lahviček na koření v bambusovém stojanu Bambum Vanilla i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bambum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 979 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Set 12 lahviček na koření v bambusovém stojanu Bambum Vanilla na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bambum
- číslo EAN 8681734400131 z výroby
- produkt je v kategorii Kořenky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Set 12 lahviček na koření v bambusovém stojanu Bambum Vanilla Kořenky
Cena zboží
979 Kč
Dostupnost
03.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Kořenky Bambum

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Set 12 lahviček na koření v bambusovém stojanu Bambum Vanilla) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bambum), manuály 8681734400131, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.