Info o Semperit Rukavice SEMPERPLUS - hodnocení a parametry

Informace: Semperit Rukavice SEMPERPLUS Rukavice Semperit

Popis produktu: Pracovní rukavice Semperit Rukavice SEMPERPLUS: Pracovní rukavice Semperit SEMPERPLUS patří k ochranným rukavicím vyrobeným z nitrilu. Tento syntetický kaučuk se používá pro výrobu ochranných prostředků kvůli jeho vynikající odolnosti, bez nadsázky bariérovému účinku vůči olejům, tukům a aromatickým rozpouštědlům. Vyniká také pevností a mechanickou odolností. Pokud se tedy chystáte na jakoukoliv práci s chemikáliemi nebo oleji, použijte nitrilové ochranné rukavice Semperplus. Pro ochranu vašich rukou tak uděláte maximum. Dlouhé zelené rukavice jsou na povrchu opatřené diamantovým vzorem pro bezpečné a pevné uchopení a uvnitř skrývají jemnou bavlněnou vrstvu, díky níž se v rukavicích budete cítit příjemně. Klíčové vlastnosti ochranných pracovních rukavic Semperit SEMPERPLUSDlouhé pracovní ochranné rukavice z pevného a odolného nitriluVynikají chemickou a mechanickou odolností (proti roztržení, otěru…)Poskytují plnohodnotnou ochranu před chemikáliemi (CE CAT. III)Vnější povrch rukavic Semperplus opatřený diamantovým vzoremStrukturovanost vnějšího povrchu pro dobrou přilnavost a pevné uchopeníVnitřní část rukavic opatřená sametově jemnou, na omak příjemnou, bavlněnou vrstvouDermatologicky testované, příjemné pro pokožku (neobsahují latex ani ftaláty)Semperplus zajistí příjemný pocit při nošení i při nízkých teplotáchDlouhý rukáv rukavic poskytuje dodatečnou ochranu Vhodné pro použití:Při práci s chemickými látkami a oleji, pro zajištění bezpečnosti práce v průmyslu, při tiskařské práci, v laboratořích, v zemědělství a lesnictví, pro práci s potravinami, při profesionálních čistících a úklidových pracích, v domácnostechMateriál:Nitril kaučuková pryž (NBR - Nitrile Butadiene Rubber)Tloušťka stěny měřená v jedné vrstvě:0,38 mm ± 0,05 mmVnitřní vložka:Česaná bavlna s krátkým hustým vlasem (velur)Délka:330 ± 10 mm (dle EN 420)Chemická odolnost (EN 374):PlnohodnotnáKategorie CE:Ochranné rukavice kategorie III až po komplexní rizika ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Semperit Rukavice SEMPERPLUS za skvělou cenu 59 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Rukavice na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Semperit Rukavice SEMPERPLUS

Lukáš
Pro mé potřeby je Semperit Semperit Rukavice SEMPERPLUS skvělá volba v kategorii Rukavice.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Semperit Rukavice SEMPERPLUS od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Semperit Rukavice SEMPERPLUS}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Semperit Rukavice SEMPERPLUS mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Semperit Rukavice SEMPERPLUS Semperit - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Semperit Rukavice SEMPERPLUS, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Semperit Rukavice SEMPERPLUS Semperit na zahradu

Semperit Rukavice SEMPERPLUS Rukavice Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Semperit Rukavice SEMPERPLUS i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Semperit, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 59 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Semperit Rukavice SEMPERPLUS na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Semperit
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Rukavice


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Semperit Rukavice SEMPERPLUS Rukavice
Cena zboží
59 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Rukavice Semperit

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Semperit Rukavice SEMPERPLUS) potřebujete dokumentaci od výrobce (Semperit), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.