Info o Semínka - hodnocení a parametry

Informace: Semínka Tématické kuchařky Mladá fronta

Popis produktu: Kniha Semínka:Kuchařka Semínka nabízí přes padesát receptů, které vás provedou neuvěřitelnou všestranností semínekSemínka jsou maličké přírodní energetické kapsle. V kuchařce se naučíte, jak je připravit na tisíc a jeden způsob, od tradičního posypání salátu či ovesné kaše až po trochu experimentálnější a dobrodružnější použití v nápojích, dezertech a hlavních jídlech.Úspěšná výživová poradkyně Vicki Edgsonová a  oceňovaná autorka kuchařek Heather Thomasová v knize doplňují vlastní zkušenosti a talent současnými trendy. Představují dvacet vybraných semínek – například pohanku, kardamom, mák či dýňové semínko – a kromě kulinářského využití popisují i jejich původ a užitek, který přinášejí našemu tělu. A to všechno je samozřejmě jen úvod k celé řadě skvělých receptů, které vybraná semínka využívají.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Semínka za skvělou cenu 299 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tématické kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Semínka

Lukáš
Pro mé potřeby je Mladá fronta Semínka skvělá volba v kategorii Tématické kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Semínka od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Semínka}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Semínka mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Semínka Mladá fronta - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Semínka, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Semínka Mladá fronta na zahradu

Semínka Tématické kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Semínka i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Mladá fronta, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 299 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Semínka na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Mladá fronta
- číslo EAN 9788020446190 z výroby
- produkt je v kategorii Tématické kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Semínka Tématické kuchařky
Cena zboží
299 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Tématické kuchařky Mladá fronta

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Semínka) potřebujete dokumentaci od výrobce (Mladá fronta), manuály 9788020446190, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.