Info o Šedý dětský stůl DEVOTO Nimbo - hodnocení a parametry

Informace: Šedý dětský stůl DEVOTO Nimbo Psací stoly DEVOTO

Popis produktu:

Dětský stůl Nimbo je charakteristický pro své designové zpracování. Originální minimalistické tvaryspolečně s laminovanou prostornou deskou v šedé barvě vytváří stylové spojení, které zaujme. Díky své konstrukci je také stabilní a pevný. Hodí se do každého interiéru, stejně tak do designového prostředí. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Šedý dětský stůl DEVOTO Nimbo za skvělou cenu 8 200 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Psací stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedý dětský stůl DEVOTO Nimbo

Lukáš
Pro mé potřeby je DEVOTO Šedý dětský stůl DEVOTO Nimbo skvělá volba v kategorii Psací stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedý dětský stůl DEVOTO Nimbo od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedý dětský stůl DEVOTO Nimbo}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedý dětský stůl DEVOTO Nimbo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedý dětský stůl DEVOTO Nimbo DEVOTO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedý dětský stůl DEVOTO Nimbo, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedý dětský stůl DEVOTO Nimbo DEVOTO na zahradu

Šedý dětský stůl DEVOTO Nimbo Psací stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedý dětský stůl DEVOTO Nimbo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz DEVOTO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 8 200 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedý dětský stůl DEVOTO Nimbo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce DEVOTO
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Psací stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedý dětský stůl DEVOTO Nimbo Psací stoly
Cena zboží
8 200 Kč
Dostupnost
29.10.2020
Doprava
od 449 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Psací stoly DEVOTO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedý dětský stůl DEVOTO Nimbo) potřebujete dokumentaci od výrobce (DEVOTO), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.