Info o Šedý dámský příruční cestovní kufřík My Valice SMART BAG RESSNO Make Up & Hand Suitcase - hodnocení a parametry

Informace: Šedý dámský příruční cestovní kufřík My Valice SMART BAG RESSNO Make Up & Hand Suitcase Kufry My Valice

Popis produktu: Cestujte pohodlně a bez těžkých zavazadel. S praktickým a skladným kufříkem z kolekce SMART BAG budete mít své cennosti vždy u sebe. I když jeho hlavním záměrem je být funkčním a skladným cestovním doplňkem, lze ho využít i jako kosmetický kufřík, což ocení hlavně profesionální maskérky či milovnice líčení s větší sbírkou. Disponuje kvalitním a odolným materiálem, který vaše cennosti ochrání bez zaváhání. V kontrastu s tím vás potěší silikonové ucho, které se i po delší době bude pohodlně držet. O značce: Turecka značka My Valice založena roku 1998 v Istanbulu nabízí rozmanitou škálu cestovních kufrů, tašek a batohů. Jejich hlavním krédem je tvořit takové kousky, které budou nejen dobře vypadat, ale které vám usnadní cestování, ať už to bude kamkoliv. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Šedý dámský příruční cestovní kufřík My Valice SMART BAG RESSNO Make Up & Hand Suitcase za skvělou cenu 1 289 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kufry na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedý dámský příruční cestovní kufřík My Valice SMART BAG RESSNO Make Up & Hand Suitcase

Lukáš
Pro mé potřeby je My Valice Šedý dámský příruční cestovní kufřík My Valice SMART BAG RESSNO Make Up & Hand Suitcase skvělá volba v kategorii Kufry.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedý dámský příruční cestovní kufřík My Valice SMART BAG RESSNO Make Up & Hand Suitcase od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedý dámský příruční cestovní kufřík My Valice SMART BAG RESSNO Make Up & Hand Suitcase}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedý dámský příruční cestovní kufřík My Valice SMART BAG RESSNO Make Up & Hand Suitcase mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedý dámský příruční cestovní kufřík My Valice SMART BAG RESSNO Make Up & Hand Suitcase My Valice - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedý dámský příruční cestovní kufřík My Valice SMART BAG RESSNO Make Up & Hand Suitcase, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedý dámský příruční cestovní kufřík My Valice SMART BAG RESSNO Make Up & Hand Suitcase My Valice na zahradu

Šedý dámský příruční cestovní kufřík My Valice SMART BAG RESSNO Make Up & Hand Suitcase Kufry Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedý dámský příruční cestovní kufřík My Valice SMART BAG RESSNO Make Up & Hand Suitcase i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz My Valice, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 289 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedý dámský příruční cestovní kufřík My Valice SMART BAG RESSNO Make Up & Hand Suitcase na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce My Valice
- číslo EAN 8681875288476 z výroby
- produkt je v kategorii Kufry


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedý dámský příruční cestovní kufřík My Valice SMART BAG RESSNO Make Up & Hand Suitcase Kufry
Cena zboží
1 289 Kč
Dostupnost
06.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Kufry My Valice

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedý dámský příruční cestovní kufřík My Valice SMART BAG RESSNO Make Up & Hand Suitcase) potřebujete dokumentaci od výrobce (My Valice), manuály 8681875288476, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.