Info o Šedý betonový stojan na květiny PT LIVING Radius - hodnocení a parametry

Informace: Šedý betonový stojan na květiny PT LIVING Radius Vázy, sošky, květináče PT LIVING

Popis produktu: Vystavte své oblíbené orchideje či hustý závoj kapradě s patřičným stylem. Betonový stojan na dřevěných nohou vyvažuje éterickou krásu květin svou zemitostí a vytváří harmonii bydlení. Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Šedý betonový stojan na květiny PT LIVING Radius za skvělou cenu 1 729 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vázy, sošky, květináče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedý betonový stojan na květiny PT LIVING Radius

Lukáš
Pro mé potřeby je PT LIVING Šedý betonový stojan na květiny PT LIVING Radius skvělá volba v kategorii Vázy, sošky, květináče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedý betonový stojan na květiny PT LIVING Radius od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedý betonový stojan na květiny PT LIVING Radius}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedý betonový stojan na květiny PT LIVING Radius mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedý betonový stojan na květiny PT LIVING Radius PT LIVING - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedý betonový stojan na květiny PT LIVING Radius, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedý betonový stojan na květiny PT LIVING Radius PT LIVING na zahradu

Šedý betonový stojan na květiny PT LIVING Radius Vázy, sošky, květináče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedý betonový stojan na květiny PT LIVING Radius i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz PT LIVING, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 729 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedý betonový stojan na květiny PT LIVING Radius na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PT LIVING
- číslo EAN 8714302661549 z výroby
- produkt je v kategorii Vázy, sošky, květináče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedý betonový stojan na květiny PT LIVING Radius Vázy, sošky, květináče
Cena zboží
1 729 Kč
Dostupnost
22.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vázy, sošky, květináče PT LIVING

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedý betonový stojan na květiny PT LIVING Radius) potřebujete dokumentaci od výrobce (PT LIVING), manuály 8714302661549, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.