Info o Šedý betonový kelímek na kartáčky Iris Hantverk - hodnocení a parametry

Informace: Šedý betonový kelímek na kartáčky Iris Hantverk Vybavení koupelny Iris Hantverk

Popis produktu: Švédská značka Iris Hantverk se chopila vzít do vlastních rukou osud zrakově postižených lidí. A tak přišla s nápadem založit si ve Švédsku malou dílnu (dnes čítá 14 zaměstnanců), kde by právě tito lidé vyráběli ruční výtvory, které vám zjednoduší i zkrášlí chvilky v koupelně. Pojem 'ruční práce' tak najednou dostává nový, jiný rozměr. Namísto klasického betonu však Iris Hantverk používat tzv. měkký beton, který je s příměsí polymeru. Ten materiálu dává oproti běžnému betonu příjemný povrch, který je lehce sametový a na dotyk působí tepleji. Směs navíc není vždy stejně a rovnoměrná barevná a ve výsledku výrobky působí více přirozeně a působivě. - Materiál: beton - Rozměry: 9 x 9,5 cm - Výroba: ruční ve Švédsku ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Šedý betonový kelímek na kartáčky Iris Hantverk za skvělou cenu 939 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vybavení koupelny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedý betonový kelímek na kartáčky Iris Hantverk

Lukáš
Pro mé potřeby je Iris Hantverk Šedý betonový kelímek na kartáčky Iris Hantverk skvělá volba v kategorii Vybavení koupelny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedý betonový kelímek na kartáčky Iris Hantverk od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedý betonový kelímek na kartáčky Iris Hantverk}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedý betonový kelímek na kartáčky Iris Hantverk mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedý betonový kelímek na kartáčky Iris Hantverk Iris Hantverk - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedý betonový kelímek na kartáčky Iris Hantverk, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedý betonový kelímek na kartáčky Iris Hantverk Iris Hantverk na zahradu

Šedý betonový kelímek na kartáčky Iris Hantverk Vybavení koupelny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedý betonový kelímek na kartáčky Iris Hantverk i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Iris Hantverk, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 939 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedý betonový kelímek na kartáčky Iris Hantverk na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Iris Hantverk
- číslo EAN 7312511001272 z výroby
- produkt je v kategorii Vybavení koupelny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedý betonový kelímek na kartáčky Iris Hantverk Vybavení koupelny
Cena zboží
939 Kč
Dostupnost
25.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vybavení koupelny Iris Hantverk

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedý betonový kelímek na kartáčky Iris Hantverk) potřebujete dokumentaci od výrobce (Iris Hantverk), manuály 7312511001272, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.