Info o Šedomodrý pletený polštář ZUIVER FRILLS - hodnocení a parametry

Informace: Šedomodrý pletený polštář ZUIVER FRILLS Dekorační polštáře Zuiver

Popis produktu:

Polštář ZUIVER FRILLS je ideální pro interiéry zařízené v retro stylu. Díky ručně tkanému potahu ze 100% vlny je potah na dotek velmi příjemný. Pruhovaný design modrých a šedých odstínů dodává polštáři hravost, díky které váš interiér nikdy nebude nudný. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Šedomodrý pletený polštář ZUIVER FRILLS za skvělou cenu 1 147 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dekorační polštáře na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedomodrý pletený polštář ZUIVER FRILLS

Lukáš
Pro mé potřeby je Zuiver Šedomodrý pletený polštář ZUIVER FRILLS skvělá volba v kategorii Dekorační polštáře.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedomodrý pletený polštář ZUIVER FRILLS od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedomodrý pletený polštář ZUIVER FRILLS}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedomodrý pletený polštář ZUIVER FRILLS mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedomodrý pletený polštář ZUIVER FRILLS Zuiver - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedomodrý pletený polštář ZUIVER FRILLS, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedomodrý pletený polštář ZUIVER FRILLS Zuiver na zahradu

Šedomodrý pletený polštář ZUIVER FRILLS Dekorační polštáře Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedomodrý pletený polštář ZUIVER FRILLS i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Zuiver, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 147 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedomodrý pletený polštář ZUIVER FRILLS na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Zuiver
- číslo EAN 8718548044562 z výroby
- produkt je v kategorii Dekorační polštáře


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedomodrý pletený polštář ZUIVER FRILLS Dekorační polštáře
Cena zboží
1 147 Kč
Dostupnost
13.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Dekorační polštáře Zuiver

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedomodrý pletený polštář ZUIVER FRILLS) potřebujete dokumentaci od výrobce (Zuiver), manuály 8718548044562, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.