Info o Šedohnědá trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Hazelnut - hodnocení a parametry

Informace: Šedohnědá trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Hazelnut Pohovky Stella Cadente Maison

Popis produktu: Pohovka z kolekce Atalaia od značky Stella Cadente Maison ví, jak zaujmout. Inspiraci bere ve francouzském šarmu. Stane se tak ozdobou vašeho domova. Pohovky z této dílny vám zaručí maximální kvalitu a řemeslnou preciznost. Takže se usaďte do polstrování z pohodlné pěny a užijte si dotek jemného potahu a bytelnou masivní konstrukci. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Šedohnědá trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Hazelnut za skvělou cenu 17 790 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedohnědá trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Hazelnut

Lukáš
Pro mé potřeby je Stella Cadente Maison Šedohnědá trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Hazelnut skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedohnědá trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Hazelnut od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedohnědá trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Hazelnut}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedohnědá trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Hazelnut mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedohnědá trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Hazelnut Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedohnědá trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Hazelnut, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedohnědá trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Hazelnut Stella Cadente Maison na zahradu

Šedohnědá trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Hazelnut Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedohnědá trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Hazelnut i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 17 790 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedohnědá trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Hazelnut na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5903030026451 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedohnědá trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Hazelnut Pohovky
Cena zboží
17 790 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedohnědá trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Hazelnut) potřebujete dokumentaci od výrobce (Stella Cadente Maison), manuály 5903030026451, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.