Info o Šedo-žlutá pohovka pro dva Florenzzi Viotti - hodnocení a parametry

Informace: Šedo-žlutá pohovka pro dva Florenzzi Viotti Pohovky Florenzzi

Popis produktu: Viotti je chic pohovka, která je zároveň nadčasová a přeci jen není jako každá druhá. Jejím posláním ale není jen zkrášlit interiér. Stejně tak je pro ní důležité poskytnout co největší pohodlí. Konstrukce pohovky je vyrobená z masivního bukového dřeva a potah z velmi jemné látky na dotek. Výplň tvoří pružná polyurethanová pěna, která zajistí dokonalé pohodlí až pro dva lidi. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Šedo-žlutá pohovka pro dva Florenzzi Viotti za skvělou cenu 15 290 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedo-žlutá pohovka pro dva Florenzzi Viotti

Lukáš
Pro mé potřeby je Florenzzi Šedo-žlutá pohovka pro dva Florenzzi Viotti skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedo-žlutá pohovka pro dva Florenzzi Viotti od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedo-žlutá pohovka pro dva Florenzzi Viotti}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedo-žlutá pohovka pro dva Florenzzi Viotti mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedo-žlutá pohovka pro dva Florenzzi Viotti Florenzzi - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedo-žlutá pohovka pro dva Florenzzi Viotti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedo-žlutá pohovka pro dva Florenzzi Viotti Florenzzi na zahradu

Šedo-žlutá pohovka pro dva Florenzzi Viotti Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedo-žlutá pohovka pro dva Florenzzi Viotti i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Florenzzi, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 15 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedo-žlutá pohovka pro dva Florenzzi Viotti na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Florenzzi
- číslo EAN 5902641405136 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedo-žlutá pohovka pro dva Florenzzi Viotti Pohovky
Cena zboží
15 290 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Florenzzi

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedo-žlutá pohovka pro dva Florenzzi Viotti) potřebujete dokumentaci od výrobce (Florenzzi), manuály 5902641405136, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.