Info o Šedo-hnědý příruční stolek Muju Anthracite Light Mocha - hodnocení a parametry

Informace: Šedo-hnědý příruční stolek Muju Anthracite Light Mocha Konferenční a příruční stolky Bonami

Popis produktu: Tento praktický odkládací stolek využijete jako užitečný a designový kousek, který vám bude vždy po ruce. Můžete ho do místnosti umístit jako solitér, ale také vám poslouží v těsné blízkosti pohovky. To se bude hodit hlavně u pohodových večerů při sledování filmů. Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější. Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Šedo-hnědý příruční stolek Muju Anthracite Light Mocha za skvělou cenu 1 279 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční a příruční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedo-hnědý příruční stolek Muju Anthracite Light Mocha

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Šedo-hnědý příruční stolek Muju Anthracite Light Mocha skvělá volba v kategorii Konferenční a příruční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedo-hnědý příruční stolek Muju Anthracite Light Mocha od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedo-hnědý příruční stolek Muju Anthracite Light Mocha}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedo-hnědý příruční stolek Muju Anthracite Light Mocha mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedo-hnědý příruční stolek Muju Anthracite Light Mocha Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedo-hnědý příruční stolek Muju Anthracite Light Mocha, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedo-hnědý příruční stolek Muju Anthracite Light Mocha Bonami na zahradu

Šedo-hnědý příruční stolek Muju Anthracite Light Mocha Konferenční a příruční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedo-hnědý příruční stolek Muju Anthracite Light Mocha i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 279 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedo-hnědý příruční stolek Muju Anthracite Light Mocha na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875278019 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční a příruční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedo-hnědý příruční stolek Muju Anthracite Light Mocha Konferenční a příruční stolky
Cena zboží
1 279 Kč
Dostupnost
31.03.2021
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Konferenční a příruční stolky Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedo-hnědý příruční stolek Muju Anthracite Light Mocha) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875278019, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.