Info o Šedo-hnědý noční stolek z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku - hodnocení a parametry

Informace: Šedo-hnědý noční stolek z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku Noční stolky Marckeric

Popis produktu: S Marckeric budete bydlet moderně i prakticky. Pokud patříte při výběru nového nábytku k pragmatikům se slabostí pro krásný design, jste tu správně. Tento kousek od španělské značky Marckeric zalichotí vašemu domovu, ale díky kvalitnímu dřevu nebude jen sezónní záležitostí ♥ Borovicové dřevo Nábytek z borovicového dřeva není jen potěcha pro oko. Byť každý kus je díky své neopakovatelné kresbě originál. Tento typ dřeva je velmi odolný, tudíž se vám po prvním stěhování nerozsype. Borovicové dřevo je navíc antibakteriální a dobře odolává vlhku. Marckeric pochází ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Její nábytek dýchá osobitostí, láskou k modernímu interiéru a skandinávskému stylu bydlení. Co kus to designová lahůdka v podobě přírodního dřeva či skla. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Šedo-hnědý noční stolek z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku za skvělou cenu 1 899 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Noční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedo-hnědý noční stolek z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku

Lukáš
Pro mé potřeby je Marckeric Šedo-hnědý noční stolek z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku skvělá volba v kategorii Noční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedo-hnědý noční stolek z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedo-hnědý noční stolek z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedo-hnědý noční stolek z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedo-hnědý noční stolek z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku Marckeric - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedo-hnědý noční stolek z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedo-hnědý noční stolek z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku Marckeric na zahradu

Šedo-hnědý noční stolek z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku Noční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedo-hnědý noční stolek z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Marckeric, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 899 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedo-hnědý noční stolek z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marckeric
- číslo EAN 8435178300584 z výroby
- produkt je v kategorii Noční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedo-hnědý noční stolek z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku Noční stolky
Cena zboží
1 899 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Noční stolky Marckeric

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedo-hnědý noční stolek z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marckeric), manuály 8435178300584, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.