Info o Šedo-bílé oboustranné povlečení z bavlněného saténu DecoKing Panels, 155 x 200 cm - hodnocení a parametry

Informace: Šedo-bílé oboustranné povlečení z bavlněného saténu DecoKing Panels, 155 x 200 cm Povlečení a ložní prádlo DecoKing

Popis produktu: Značka Decoking kraluje ložními textilu na celé čáře. Od hebkých polštářků, přes pohádkově příjemné povlečení až k prostěradlům. Nechte se zlákat jejich bohatou nabídkou a užijte si výsostný odpočinek. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Šedo-bílé oboustranné povlečení z bavlněného saténu DecoKing Panels, 155 x 200 cm za skvělou cenu 819 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Povlečení a ložní prádlo na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedo-bílé oboustranné povlečení z bavlněného saténu DecoKing Panels, 155 x 200 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je DecoKing Šedo-bílé oboustranné povlečení z bavlněného saténu DecoKing Panels, 155 x 200 cm skvělá volba v kategorii Povlečení a ložní prádlo.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedo-bílé oboustranné povlečení z bavlněného saténu DecoKing Panels, 155 x 200 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedo-bílé oboustranné povlečení z bavlněného saténu DecoKing Panels, 155 x 200 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedo-bílé oboustranné povlečení z bavlněného saténu DecoKing Panels, 155 x 200 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedo-bílé oboustranné povlečení z bavlněného saténu DecoKing Panels, 155 x 200 cm DecoKing - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedo-bílé oboustranné povlečení z bavlněného saténu DecoKing Panels, 155 x 200 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedo-bílé oboustranné povlečení z bavlněného saténu DecoKing Panels, 155 x 200 cm DecoKing na zahradu

Šedo-bílé oboustranné povlečení z bavlněného saténu DecoKing Panels, 155 x 200 cm Povlečení a ložní prádlo Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedo-bílé oboustranné povlečení z bavlněného saténu DecoKing Panels, 155 x 200 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz DecoKing, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 819 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedo-bílé oboustranné povlečení z bavlněného saténu DecoKing Panels, 155 x 200 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce DecoKing
- číslo EAN 5902633928391 z výroby
- produkt je v kategorii Povlečení a ložní prádlo


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedo-bílé oboustranné povlečení z bavlněného saténu DecoKing Panels, 155 x 200 cm Povlečení a ložní prádlo
Cena zboží
819 Kč
Dostupnost
29.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Povlečení a ložní prádlo DecoKing

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedo-bílé oboustranné povlečení z bavlněného saténu DecoKing Panels, 155 x 200 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (DecoKing), manuály 5902633928391, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.