Info o Šedé vzorované čalouněné křeslo Bold Monkey Well Dressed Cocktail - hodnocení a parametry

Informace: Šedé vzorované čalouněné křeslo Bold Monkey Well Dressed Cocktail Křesla Bold Monkey

Popis produktu:

Stylové křeslo Well Dressed Cocktail značky Bold Monkey Vás budete doslova milovat! Dominantní provedení s nezaměnitelným designem vás zaujme inspirací ve stylu art deco. Komfort zajišťuje příjemné čalounění v černo-šedé barvě s motivem pavího peří. Opěradlo je opatřeno jemným prošíváním, které společně s čalouněnou podnoží s prvky ve zlaté barvě vytváří nezaměnitelný vzhled. Hodí se do každého interiéru a designového prostředí. Bonusem je pak přítomnost FFRs certifikátu, který zaručuje určitý stupeň nehořlavosti (cigarety, apod). Díky tomu je křeslo vhodné do domácího prostředí, a především do komerčních prostor, jako jsou hotely, přijímací haly apod.
 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Šedé vzorované čalouněné křeslo Bold Monkey Well Dressed Cocktail za skvělou cenu 11 703 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedé vzorované čalouněné křeslo Bold Monkey Well Dressed Cocktail

Lukáš
Pro mé potřeby je Bold Monkey Šedé vzorované čalouněné křeslo Bold Monkey Well Dressed Cocktail skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedé vzorované čalouněné křeslo Bold Monkey Well Dressed Cocktail od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedé vzorované čalouněné křeslo Bold Monkey Well Dressed Cocktail}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedé vzorované čalouněné křeslo Bold Monkey Well Dressed Cocktail mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedé vzorované čalouněné křeslo Bold Monkey Well Dressed Cocktail Bold Monkey - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedé vzorované čalouněné křeslo Bold Monkey Well Dressed Cocktail, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedé vzorované čalouněné křeslo Bold Monkey Well Dressed Cocktail Bold Monkey na zahradu

Šedé vzorované čalouněné křeslo Bold Monkey Well Dressed Cocktail Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedé vzorované čalouněné křeslo Bold Monkey Well Dressed Cocktail i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Bold Monkey, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 11 703 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedé vzorované čalouněné křeslo Bold Monkey Well Dressed Cocktail na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bold Monkey
- číslo EAN 8718548045354 z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedé vzorované čalouněné křeslo Bold Monkey Well Dressed Cocktail Křesla
Cena zboží
11 703 Kč
Dostupnost
08.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Křesla Bold Monkey

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedé vzorované čalouněné křeslo Bold Monkey Well Dressed Cocktail) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bold Monkey), manuály 8718548045354, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.