Info o Šedé křeslo s podnožkou Vivonita Cora Velver - hodnocení a parametry

Informace: Šedé křeslo s podnožkou Vivonita Cora Velver Křesla Vivonita

Popis produktu: Prosím, posaďte se a dejte si nohy nahoru. Jednoduché, vkusné a moderní křeslo kolekce Cora Velvet patří mezi naše favority. Posezení nabere okamžitě jiný rozměr, budete se cítit výjimečně a uvolněně. A co teprve ten luxus s podnožkou? Pokud ještě doma nemáte tuto úžasnou vychytávku, na nic nečekejte. Umožní vám relaxovat, zdřímnout si nebo si vychutnat šálek dobrého čaje nad vaši oblíbenou knihou. Kvalitní zpracování potahu složené z 85% polyesteru a 15% lnu si zamilujete na první dotyk. Takové pohodlí jste nezažily dlouhá léta. Co je to Martindale test? Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale. A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Šedé křeslo s podnožkou Vivonita Cora Velver za skvělou cenu 9 579 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedé křeslo s podnožkou Vivonita Cora Velver

Lukáš
Pro mé potřeby je Vivonita Šedé křeslo s podnožkou Vivonita Cora Velver skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedé křeslo s podnožkou Vivonita Cora Velver od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedé křeslo s podnožkou Vivonita Cora Velver}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedé křeslo s podnožkou Vivonita Cora Velver mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedé křeslo s podnožkou Vivonita Cora Velver Vivonita - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedé křeslo s podnožkou Vivonita Cora Velver, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedé křeslo s podnožkou Vivonita Cora Velver Vivonita na zahradu

Šedé křeslo s podnožkou Vivonita Cora Velver Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedé křeslo s podnožkou Vivonita Cora Velver i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Vivonita, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 579 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedé křeslo s podnožkou Vivonita Cora Velver na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Vivonita
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedé křeslo s podnožkou Vivonita Cora Velver Křesla
Cena zboží
9 579 Kč
Dostupnost
03.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Křesla Vivonita

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedé křeslo s podnožkou Vivonita Cora Velver) potřebujete dokumentaci od výrobce (Vivonita), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.