Info o Šedé křeslo Marckeric Lucio - hodnocení a parametry

Informace: Šedé křeslo Marckeric Lucio Křesla Marckeric

Popis produktu: Vneste do interiéru ten líbivý pocit výjimečnosti, kdy máte pocit, že se vše točí jen kolem vás ♥ Stačí drobná dekorace nebo stylové křeslo, které v mžiku promění dojem z prostředí. A přesně to dokáže i křeslo od Marckeric, které krásně doplní jídelní i pracovní stůl. Značka pochází ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Její nábytek dýchá osobitostí, láskou k modernímu interiéru a skandinávskému stylu bydlení. Co kus to designová lahůdka v podobě přírodního dřeva či skla. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Šedé křeslo Marckeric Lucio za skvělou cenu 4 699 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedé křeslo Marckeric Lucio

Lukáš
Pro mé potřeby je Marckeric Šedé křeslo Marckeric Lucio skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedé křeslo Marckeric Lucio od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedé křeslo Marckeric Lucio}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedé křeslo Marckeric Lucio mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedé křeslo Marckeric Lucio Marckeric - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedé křeslo Marckeric Lucio, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedé křeslo Marckeric Lucio Marckeric na zahradu

Šedé křeslo Marckeric Lucio Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedé křeslo Marckeric Lucio i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Marckeric, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 699 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedé křeslo Marckeric Lucio na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marckeric
- číslo EAN 8435178309075 z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedé křeslo Marckeric Lucio Křesla
Cena zboží
4 699 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Křesla Marckeric

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedé křeslo Marckeric Lucio) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marckeric), manuály 8435178309075, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.