Info o Sedák s 3D motivem - hodnocení a parametry

Informace: Sedák s 3D motivem Podsedáky Cappa2

Popis produktu: Polstr Sedák s 3D motivem: Zpříjemněte si sezení a zvolte dekorativní sedák s pěkným 3D motivem. Skvěle se hodí na zahradní nábytek. Má průměr 36 centimetrů, 5 cm na výšku a je ze 100% polyesteru. Klíčové vlastnosti sedáku s 3D motivemKulatý podsedák na zahradní nábytekPohodlné polstrování (5 cm výška)Moderní 3D design podle skladových zásob (kiwi, pomeranč, dřevo)Průměr 36 cm, materiál 100% polyester ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Sedák s 3D motivem za skvělou cenu 149 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Podsedáky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sedák s 3D motivem

Lukáš
Pro mé potřeby je Cappa2 Sedák s 3D motivem skvělá volba v kategorii Podsedáky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sedák s 3D motivem od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sedák s 3D motivem}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sedák s 3D motivem mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sedák s 3D motivem Cappa2 - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sedák s 3D motivem, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sedák s 3D motivem Cappa2 na zahradu

Sedák s 3D motivem Podsedáky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sedák s 3D motivem i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Cappa2, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 149 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sedák s 3D motivem na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cappa2
- číslo EAN 8592160039782 z výroby
- produkt je v kategorii Podsedáky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sedák s 3D motivem Podsedáky
Cena zboží
149 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Podsedáky Cappa2

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sedák s 3D motivem) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cappa2), manuály 8592160039782, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.