Info o Sedačka Petronia - hodnocení a parametry

Informace: Sedačka Petronia Pohovky MIOTTO

Popis produktu: Další z řady luxusních kožených sedaček od italské firmy Miotto. Sedačka je k dispozici ve třech barevných provedeních nejlepší italské kůže. Dva elegantní ozdobné polštáře. Základna je vyvedena z nerezové oceli. Technickou specifikaci kůže naleznete v souboru ke stažení. Prohlédněte si i další produkty MIOTTO v naší nabídce. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Lino.cz nabízí zboží Sedačka Petronia za skvělou cenu 76 678 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sedačka Petronia

Lukáš
Pro mé potřeby je MIOTTO Sedačka Petronia skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sedačka Petronia od xkrát prověřeného e-shopu Lino.cz.


Honza
Na Lino.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sedačka Petronia}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sedačka Petronia mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sedačka Petronia MIOTTO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sedačka Petronia, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sedačka Petronia MIOTTO na zahradu

Sedačka Petronia Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sedačka Petronia i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Lino.cz MIOTTO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 76 678 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sedačka Petronia na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce MIOTTO
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Lino.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sedačka Petronia Pohovky
Cena zboží
76 678 Kč
Dostupnost
07.05.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Lino.cz
Doručení Pohovky MIOTTO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sedačka Petronia) potřebujete dokumentaci od výrobce (MIOTTO), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Lino.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Lino.cz můžete zakoupit další produkty:
Pohovky - Zobrazit další produkty