Info o Sedačka Argento dvojsed - hodnocení a parametry

Informace: Sedačka Argento dvojsed Pohovky GALA COLLEZIONE

Popis produktu: Velice pohodlná a měkká sedačka Argento. Výplň sedačky tvoří vysoce kvalitní HR pěna. Uvedená cena je za šířku 166 cm (hlavní ilustrační obrázek), sedačka může být vyvedena i v rozměru 213 cm. Menší rozměr může být na přání opatřen úložným prostorem, větší rozměr rozkladem. Sedačku Argento nabízíme v široké škále koženého nebo látkového čalounění. Všechny látky jsou omyvatelné, vysoce odolné - SPECIFIKACE. ​ Další vzorky čalounění si můžete prohlédnout v našich showroomech. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Lino.cz nabízí zboží Sedačka Argento dvojsed za skvělou cenu 18 392 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sedačka Argento dvojsed

Lukáš
Pro mé potřeby je GALA COLLEZIONE Sedačka Argento dvojsed skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sedačka Argento dvojsed od xkrát prověřeného e-shopu Lino.cz.


Honza
Na Lino.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sedačka Argento dvojsed}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sedačka Argento dvojsed mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sedačka Argento dvojsed GALA COLLEZIONE - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sedačka Argento dvojsed, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sedačka Argento dvojsed GALA COLLEZIONE na zahradu

Sedačka Argento dvojsed Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sedačka Argento dvojsed i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Lino.cz GALA COLLEZIONE, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 18 392 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sedačka Argento dvojsed na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce GALA COLLEZIONE
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Lino.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sedačka Argento dvojsed Pohovky
Cena zboží
18 392 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Lino.cz
Doručení Pohovky GALA COLLEZIONE

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sedačka Argento dvojsed) potřebujete dokumentaci od výrobce (GALA COLLEZIONE), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Lino.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Lino.cz můžete zakoupit další produkty:
Pohovky - Zobrazit další produkty