Info o Sedací souprava Sisto - rohová - hodnocení a parametry

Informace: Sedací souprava Sisto - rohová Rohové sedací soupravy GALA COLLEZIONE

Popis produktu: Luxusní sedací souprava Sisto. Sedací souprava moderního designu na dřevěných nožičkách. Sedačka je opatřena: rozkládacím mechanismem na pohodlnou postel - 120x190 cm. úložným prostorem. ​nastavitelné opěrky hlavy. Sedací soupravu Sisto nabízíme v široké škále koženého nebo látkového čalounění. Všechny látky jsou omyvatelné, vysoce odolné - SPECIFIKACE. Specifikace kůží MADRAS a KALIFORNIA. Výplň sedaček tvoří vysoce kvalitní HR pěna, kompletní složení sedaček naleznete ZDE. Další vzorky čalounění si můžete prohlédnout v našich showroomech. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Lino.cz nabízí zboží Sedací souprava Sisto - rohová za skvělou cenu 35 937 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Rohové sedací soupravy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sedací souprava Sisto - rohová

Lukáš
Pro mé potřeby je GALA COLLEZIONE Sedací souprava Sisto - rohová skvělá volba v kategorii Rohové sedací soupravy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sedací souprava Sisto - rohová od xkrát prověřeného e-shopu Lino.cz.


Honza
Na Lino.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sedací souprava Sisto - rohová}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sedací souprava Sisto - rohová mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sedací souprava Sisto - rohová GALA COLLEZIONE - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sedací souprava Sisto - rohová, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sedací souprava Sisto - rohová GALA COLLEZIONE na zahradu

Sedací souprava Sisto - rohová Rohové sedací soupravy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sedací souprava Sisto - rohová i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Lino.cz GALA COLLEZIONE, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 35 937 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sedací souprava Sisto - rohová na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce GALA COLLEZIONE
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Rohové sedací soupravy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Lino.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sedací souprava Sisto - rohová Rohové sedací soupravy
Cena zboží
35 937 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Lino.cz
Doručení Rohové sedací soupravy GALA COLLEZIONE

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sedací souprava Sisto - rohová) potřebujete dokumentaci od výrobce (GALA COLLEZIONE), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Lino.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.