Info o Šedá zahradní židle ZUIVER FRIDAY - hodnocení a parametry

Informace: Šedá zahradní židle ZUIVER FRIDAY Zahradní židle a křesla Zuiver

Popis produktu:

Zahradní židle ZUIVER FRIDAY jistě zaujme svým jednoduchým tvarem a nadčasovým designem. Díky kombinaci plastu a hliníkového rámu se skvěle hodí nejen do venkovních prostor. Lze ji také použít jako jídelní židli. 

Tip: Čištění povrchů plastového nábytku musíme provádět opatrně mokrým hadříkem, abychom jej nepoškrábali. K odstranění odolných skvrn použijeme mycí roztok, poté pečlivě opláchneme a osušíme. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Šedá zahradní židle ZUIVER FRIDAY za skvělou cenu 4 308 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedá zahradní židle ZUIVER FRIDAY

Lukáš
Pro mé potřeby je Zuiver Šedá zahradní židle ZUIVER FRIDAY skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedá zahradní židle ZUIVER FRIDAY od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedá zahradní židle ZUIVER FRIDAY}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedá zahradní židle ZUIVER FRIDAY mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedá zahradní židle ZUIVER FRIDAY Zuiver - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedá zahradní židle ZUIVER FRIDAY, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedá zahradní židle ZUIVER FRIDAY Zuiver na zahradu

Šedá zahradní židle ZUIVER FRIDAY Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedá zahradní židle ZUIVER FRIDAY i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Zuiver, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 308 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedá zahradní židle ZUIVER FRIDAY na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Zuiver
- číslo EAN 8718548049345 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedá zahradní židle ZUIVER FRIDAY Zahradní židle a křesla
Cena zboží
4 308 Kč
Dostupnost
07.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Zuiver

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedá zahradní židle ZUIVER FRIDAY) potřebujete dokumentaci od výrobce (Zuiver), manuály 8718548049345, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.