Info o Šedá trojmístná pohovka Balcab Home Lola - hodnocení a parametry

Informace: Šedá trojmístná pohovka Balcab Home Lola Pohovky Balcab

Popis produktu: Doplňte svůj obývák o solitér, který se vám díky svým ladným liniím neomrzí ani po letech. Kromě vzhledu ovšem stojí za pozornost i samotné provedení. Konstrukce je vyrobená z masivního dřeva a MDF desky, polstrování z poddajné DNS pěny a čalounění zdobí pevný a odolný polyester. Jinými slovy se jedná o kousek, který bude váš domov v plné síle a kráse zdobit dlouhé roky ♥ ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Šedá trojmístná pohovka Balcab Home Lola za skvělou cenu 11 890 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedá trojmístná pohovka Balcab Home Lola

Lukáš
Pro mé potřeby je Balcab Šedá trojmístná pohovka Balcab Home Lola skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedá trojmístná pohovka Balcab Home Lola od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedá trojmístná pohovka Balcab Home Lola}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedá trojmístná pohovka Balcab Home Lola mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedá trojmístná pohovka Balcab Home Lola Balcab - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedá trojmístná pohovka Balcab Home Lola, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedá trojmístná pohovka Balcab Home Lola Balcab na zahradu

Šedá trojmístná pohovka Balcab Home Lola Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedá trojmístná pohovka Balcab Home Lola i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Balcab, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 11 890 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedá trojmístná pohovka Balcab Home Lola na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Balcab
- číslo EAN 8681875112634 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedá trojmístná pohovka Balcab Home Lola Pohovky
Cena zboží
11 890 Kč
Dostupnost
27.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Balcab

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedá trojmístná pohovka Balcab Home Lola) potřebujete dokumentaci od výrobce (Balcab), manuály 8681875112634, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.