Info o Šedá rohová pohovka Scandi by Stella Cadente Maison, pravý roh - hodnocení a parametry

Informace: Šedá rohová pohovka Scandi by Stella Cadente Maison, pravý roh Pohovky Scandi by Stella Cadente Maison

Popis produktu: Stella Cadente, to je francouzská značka, jejíž pohovka s lenoškou je zajímavým spojením jednoduchosti s dotykem retro stylu. Harmonie tvarů a příjemný pocit z posezení jsou sladěnou dvojicí, díky které je pohovka perfektním doplňkem do každého obývacího pokoje. Potah laděný do trendy barev je vyroben z polyesteru a výplň tvoří kvalitní a stabilní pěna, která je zárukou pohodlného posezení. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Šedá rohová pohovka Scandi by Stella Cadente Maison, pravý roh za skvělou cenu 21 490 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedá rohová pohovka Scandi by Stella Cadente Maison, pravý roh

Lukáš
Pro mé potřeby je Scandi by Stella Cadente Maison Šedá rohová pohovka Scandi by Stella Cadente Maison, pravý roh skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedá rohová pohovka Scandi by Stella Cadente Maison, pravý roh od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedá rohová pohovka Scandi by Stella Cadente Maison, pravý roh}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedá rohová pohovka Scandi by Stella Cadente Maison, pravý roh mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedá rohová pohovka Scandi by Stella Cadente Maison, pravý roh Scandi by Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedá rohová pohovka Scandi by Stella Cadente Maison, pravý roh, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedá rohová pohovka Scandi by Stella Cadente Maison, pravý roh Scandi by Stella Cadente Maison na zahradu

Šedá rohová pohovka Scandi by Stella Cadente Maison, pravý roh Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedá rohová pohovka Scandi by Stella Cadente Maison, pravý roh i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Scandi by Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 21 490 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedá rohová pohovka Scandi by Stella Cadente Maison, pravý roh na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Scandi by Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5902641439285 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedá rohová pohovka Scandi by Stella Cadente Maison, pravý roh Pohovky
Cena zboží
21 490 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Scandi by Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedá rohová pohovka Scandi by Stella Cadente Maison, pravý roh) potřebujete dokumentaci od výrobce (Scandi by Stella Cadente Maison), manuály 5902641439285, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.