Info o Šedá plechová dóza na chléb Kitchen Craft Nostalgia - hodnocení a parametry

Informace: Šedá plechová dóza na chléb Kitchen Craft Nostalgia Tácy, stojany a podnosy Kitchen Craft

Popis produktu: Praktické i dekorativní zároveň? Britská značka Kitchencraft to dokazuje se svou něžnou kolekcí plechových dóz, které budou slušet jak moderně laděnému domovu, tak tomu rustikálnímu. A pokud zrovna nemáte do dózy co dát, nevadí. Takovou krásu můžete klidně vystavit v kuchyni na poličce jen tak! - Rozměry: 34 x 21,5 x 25 cm - Materiál: kov ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Šedá plechová dóza na chléb Kitchen Craft Nostalgia za skvělou cenu 1 209 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tácy, stojany a podnosy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedá plechová dóza na chléb Kitchen Craft Nostalgia

Lukáš
Pro mé potřeby je Kitchen Craft Šedá plechová dóza na chléb Kitchen Craft Nostalgia skvělá volba v kategorii Tácy, stojany a podnosy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedá plechová dóza na chléb Kitchen Craft Nostalgia od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedá plechová dóza na chléb Kitchen Craft Nostalgia}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedá plechová dóza na chléb Kitchen Craft Nostalgia mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedá plechová dóza na chléb Kitchen Craft Nostalgia Kitchen Craft - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedá plechová dóza na chléb Kitchen Craft Nostalgia, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedá plechová dóza na chléb Kitchen Craft Nostalgia Kitchen Craft na zahradu

Šedá plechová dóza na chléb Kitchen Craft Nostalgia Tácy, stojany a podnosy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedá plechová dóza na chléb Kitchen Craft Nostalgia i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Kitchen Craft, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 209 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedá plechová dóza na chléb Kitchen Craft Nostalgia na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kitchen Craft
- číslo EAN 5028250547026 z výroby
- produkt je v kategorii Tácy, stojany a podnosy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedá plechová dóza na chléb Kitchen Craft Nostalgia Tácy, stojany a podnosy
Cena zboží
1 209 Kč
Dostupnost
25.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Tácy, stojany a podnosy Kitchen Craft

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedá plechová dóza na chléb Kitchen Craft Nostalgia) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kitchen Craft), manuály 5028250547026, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.