Info o Šedá kuchyňská váha Venn - hodnocení a parametry

Informace: Šedá kuchyňská váha Venn Kuchyňské váhy VENN

Popis produktu: Zavažte zástěry a vydejte se čelit nástrahám receptů. Ať už na vás u kuchyňské linky vybafne jakýkoliv postup, s kousky od značky Venn budete připraveni se jim postavit. Pozvěte si na pomoc tuto kuchyňskou váhu. Nikdy totiž nevíte, kdy ji budete potřebovat ke zdárnému vaření. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Šedá kuchyňská váha Venn za skvělou cenu 849 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kuchyňské váhy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedá kuchyňská váha Venn

Lukáš
Pro mé potřeby je VENN Šedá kuchyňská váha Venn skvělá volba v kategorii Kuchyňské váhy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedá kuchyňská váha Venn od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedá kuchyňská váha Venn}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedá kuchyňská váha Venn mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedá kuchyňská váha Venn VENN - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedá kuchyňská váha Venn, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedá kuchyňská váha Venn VENN na zahradu

Šedá kuchyňská váha Venn Kuchyňské váhy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedá kuchyňská váha Venn i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz VENN, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 849 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedá kuchyňská váha Venn na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce VENN
- číslo EAN 9332663006039 z výroby
- produkt je v kategorii Kuchyňské váhy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedá kuchyňská váha Venn Kuchyňské váhy
Cena zboží
849 Kč
Dostupnost
03.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Kuchyňské váhy VENN

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedá kuchyňská váha Venn) potřebujete dokumentaci od výrobce (VENN), manuály 9332663006039, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.