Info o Šedá komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku, výška 82 cm - hodnocení a parametry

Informace: Šedá komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku, výška 82 cm Komody Marckeric

Popis produktu: S Marckeric budete bydlet moderně i prakticky. Pokud patříte při výběru nového nábytku k pragmatikům se slabostí pro krásný design, jste tu správně. Tento kousek od španělské značky Marckeric zalichotí vašemu domovu, ale díky kvalitnímu dřevu nebude jen sezónní záležitostí ♥ Borovicové dřevo Nábytek z borovicového dřeva není jen potěcha pro oko. Byť každý kus je díky své neopakovatelné kresbě originál. Tento typ dřeva je velmi odolný, tudíž se vám po prvním stěhování nerozsype. Borovicové dřevo je navíc antibakteriální a dobře odolává vlhku. Marckeric pochází ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Její nábytek dýchá osobitostí, láskou k modernímu interiéru a skandinávskému stylu bydlení. Co kus to designová lahůdka v podobě přírodního dřeva či skla. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Šedá komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku, výška 82 cm za skvělou cenu 4 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Komody na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedá komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku, výška 82 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Marckeric Šedá komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku, výška 82 cm skvělá volba v kategorii Komody.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedá komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku, výška 82 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedá komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku, výška 82 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedá komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku, výška 82 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedá komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku, výška 82 cm Marckeric - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedá komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku, výška 82 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedá komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku, výška 82 cm Marckeric na zahradu

Šedá komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku, výška 82 cm Komody Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedá komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku, výška 82 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Marckeric, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedá komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku, výška 82 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marckeric
- číslo EAN 8435178300621 z výroby
- produkt je v kategorii Komody


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedá komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku, výška 82 cm Komody
Cena zboží
4 499 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Komody Marckeric

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedá komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku, výška 82 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marckeric), manuály 8435178300621, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.