Info o Šedá kameninová zapékací mísa Bakehouse Fornacem, průměr 12 cm - hodnocení a parametry

Informace: Šedá kameninová zapékací mísa Bakehouse Fornacem, průměr 12 cm Nádoby a formy na pečení BAKEHOUSE

Popis produktu: Znáte ten pocit, kdy při procházce venku ucítíte tu sladkou vůni tvarohových buchet nebo šunkofleků, které umí jen vaše maminka? Pusťte se do výzvy a upečte si je sami. S touto formou od značky Bakehouse to bude hračka. Kameninová pečící forma má mnoho výhod. Snadná údržba, dobrá vodivost tepla a ikonický styl jsou jen jedněmi z mnoha. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Šedá kameninová zapékací mísa Bakehouse Fornacem, průměr 12 cm za skvělou cenu 139 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nádoby a formy na pečení na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedá kameninová zapékací mísa Bakehouse Fornacem, průměr 12 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je BAKEHOUSE Šedá kameninová zapékací mísa Bakehouse Fornacem, průměr 12 cm skvělá volba v kategorii Nádoby a formy na pečení.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedá kameninová zapékací mísa Bakehouse Fornacem, průměr 12 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedá kameninová zapékací mísa Bakehouse Fornacem, průměr 12 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedá kameninová zapékací mísa Bakehouse Fornacem, průměr 12 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedá kameninová zapékací mísa Bakehouse Fornacem, průměr 12 cm BAKEHOUSE - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedá kameninová zapékací mísa Bakehouse Fornacem, průměr 12 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedá kameninová zapékací mísa Bakehouse Fornacem, průměr 12 cm BAKEHOUSE na zahradu

Šedá kameninová zapékací mísa Bakehouse Fornacem, průměr 12 cm Nádoby a formy na pečení Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedá kameninová zapékací mísa Bakehouse Fornacem, průměr 12 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz BAKEHOUSE, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 139 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedá kameninová zapékací mísa Bakehouse Fornacem, průměr 12 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BAKEHOUSE
- číslo EAN 9332663029175 z výroby
- produkt je v kategorii Nádoby a formy na pečení


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedá kameninová zapékací mísa Bakehouse Fornacem, průměr 12 cm Nádoby a formy na pečení
Cena zboží
139 Kč
Dostupnost
09.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Nádoby a formy na pečení BAKEHOUSE

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedá kameninová zapékací mísa Bakehouse Fornacem, průměr 12 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (BAKEHOUSE), manuály 9332663029175, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.