Info o Šedá dětská skříň DEVOTO Moody - hodnocení a parametry

Informace: Šedá dětská skříň DEVOTO Moody Dětské pokoje DEVOTO

Popis produktu:

Dětská skříň Moody je charakteristická svým minimalistickým zpracováním a elegantním designem, který se jen tak neokouká. Má dostatek úložného místa a je prakticky členěná, což umožňuje efektivní management prostoru. Díky svému stylovému provedení se hodí do většiny interiérů a designového prostředí.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Šedá dětská skříň DEVOTO Moody za skvělou cenu 22 899 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dětské pokoje na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedá dětská skříň DEVOTO Moody

Lukáš
Pro mé potřeby je DEVOTO Šedá dětská skříň DEVOTO Moody skvělá volba v kategorii Dětské pokoje.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedá dětská skříň DEVOTO Moody od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedá dětská skříň DEVOTO Moody}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedá dětská skříň DEVOTO Moody mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedá dětská skříň DEVOTO Moody DEVOTO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedá dětská skříň DEVOTO Moody, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedá dětská skříň DEVOTO Moody DEVOTO na zahradu

Šedá dětská skříň DEVOTO Moody Dětské pokoje Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedá dětská skříň DEVOTO Moody i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz DEVOTO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 22 899 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedá dětská skříň DEVOTO Moody na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce DEVOTO
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Dětské pokoje


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedá dětská skříň DEVOTO Moody Dětské pokoje
Cena zboží
22 899 Kč
Dostupnost
19.11.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Dětské pokoje DEVOTO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedá dětská skříň DEVOTO Moody) potřebujete dokumentaci od výrobce (DEVOTO), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.