Info o Šedá dětská postel DEVOTO Moody s úložným prostorem - hodnocení a parametry

Informace: Šedá dětská postel DEVOTO Moody s úložným prostorem Postele DEVOTO

Popis produktu:

Dětská postel Moody je bytelná postel, která zaujme svým minimalistickým designem. Je vyrobena z březové překližky, která dodává zaručuje dobrou odolnost a stabilitu. Pod postelí je navíc parádní úložný prostor v podobě dvou zásuvek v šedé barvě. Díky svému designu se hodí do většiny interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Pozn.: Matrace není součástí balení.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Šedá dětská postel DEVOTO Moody s úložným prostorem za skvělou cenu 14 900 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Postele na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šedá dětská postel DEVOTO Moody s úložným prostorem

Lukáš
Pro mé potřeby je DEVOTO Šedá dětská postel DEVOTO Moody s úložným prostorem skvělá volba v kategorii Postele.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šedá dětská postel DEVOTO Moody s úložným prostorem od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šedá dětská postel DEVOTO Moody s úložným prostorem}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šedá dětská postel DEVOTO Moody s úložným prostorem mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šedá dětská postel DEVOTO Moody s úložným prostorem DEVOTO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šedá dětská postel DEVOTO Moody s úložným prostorem, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šedá dětská postel DEVOTO Moody s úložným prostorem DEVOTO na zahradu

Šedá dětská postel DEVOTO Moody s úložným prostorem Postele Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šedá dětská postel DEVOTO Moody s úložným prostorem i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz DEVOTO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 14 900 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šedá dětská postel DEVOTO Moody s úložným prostorem na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce DEVOTO
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Postele


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šedá dětská postel DEVOTO Moody s úložným prostorem Postele
Cena zboží
14 900 Kč
Dostupnost
26.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Postele DEVOTO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šedá dětská postel DEVOTO Moody s úložným prostorem) potřebujete dokumentaci od výrobce (DEVOTO), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.