Info o Schuberth Přilba EUROGUARD K žlutá - hodnocení a parametry

Informace: Schuberth Přilba EUROGUARD K žlutá Pracovní přilby Schuberth

Popis produktu: Pracovní přilba Schuberth Přilba EUROGUARD K žlutá: Lehká a velmi odolná žlutá pracovní přilba Schuberth Euroguard K je ideálním řešením ochrany hlavy při práci a to nejen pro stavbaře. Velikost si pohodlně nastavíte pomocí posuvného pásku. Také je vybavena větracími otvory, takže se v ní vaše hlava rozhodně nezpotí. Dvojitá vnitřní vrstva zajišťuje odolnost proti bočním nárazům a nechybí ani náhlavní kříž s čelovým potním páskem. Velký čelní prostor přilby Schuberth Euroguard K je ideální pro potisk logem společnosti.  Klíčové vlastnosti žluté pracovní přilby Schuberth Euroguard KOdolná pracovní termoplastická přilba pro stavbařeDíky dvojité vnitřní vrstvě je pracovní přilba Schuberth Euroguard K velmi odolná proti bočnímu nárazu  Velký čelní prostor, ideální pro tisk logaSoučástí žluté přilby Schuberth Euroguard K je náhlavní kříž s čelovým potním páskemModerní design Norma:EN 397Materiál:ABS plast ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Schuberth Přilba EUROGUARD K žlutá za skvělou cenu 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pracovní přilby na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Schuberth Přilba EUROGUARD K žlutá

Lukáš
Pro mé potřeby je Schuberth Schuberth Přilba EUROGUARD K žlutá skvělá volba v kategorii Pracovní přilby.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Schuberth Přilba EUROGUARD K žlutá od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Schuberth Přilba EUROGUARD K žlutá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Schuberth Přilba EUROGUARD K žlutá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Schuberth Přilba EUROGUARD K žlutá Schuberth - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Schuberth Přilba EUROGUARD K žlutá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Schuberth Přilba EUROGUARD K žlutá Schuberth na zahradu

Schuberth Přilba EUROGUARD K žlutá Pracovní přilby Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Schuberth Přilba EUROGUARD K žlutá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Schuberth, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Schuberth Přilba EUROGUARD K žlutá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Schuberth
- číslo EAN 4017765054502 z výroby
- produkt je v kategorii Pracovní přilby


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Schuberth Přilba EUROGUARD K žlutá Pracovní přilby
Cena zboží
199 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Pracovní přilby Schuberth

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Schuberth Přilba EUROGUARD K žlutá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Schuberth), manuály 4017765054502, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Pracovní přilby - Zobrazit další produkty