Info o Scheppach MIX 140 - hodnocení a parametry

Informace: Scheppach MIX 140 Míchačky Scheppach

Popis produktu: Stavební míchačka Scheppach MIX 140: Scheppach Mix 140 je stavební míchačka maltových směsí a betonu. Je to stroj, který se pyšní svojí vysokou kvalitou, která překračuje svoji cenovou kategorii. Disponuje velmi objemným bubnem s vyztuženým dnem, se kterým dokážete najednou naplnit i kolečko o objemu 100 litrů. Lopatkový design navíc zabrání nepromíchání a zachová co největší kapacitu. Hřídel je chytře vedená na dvou ložiskách v bezešvém pouzdru z 5mm oceli, což zásadně prodlouží životnost míchačky. V neposlední řadě zaujme její silný motor, který dokáže rozběhnout i plnou míchačku. Motor má systém dvojitého chlazení, jímž předchází přehřátí a také je uložen v odolném pouzdru plném kanálků, skrze které se voda nedostane k motoru. Dále také míchačka zaujme dvojitou izolací kabelů, velkým ovládacím kolem, ohleduplným spojením motoru, bohatým rozmezím aretace a bubnu a kolečky pro přesun. Klíčové vlastnosti Scheppach Mix 140lMíchačka Scheppach Mix 140l je vysoce kvalitní a má objemný buben s vnitřním lopatkovým designemMá silný motor a dvojitě izolované kabelySystém dvojitého chlazení předchází přehříváníMá hřídel na dvou ložiskách v 5mm ocelovém pouzdru ParametryObjem bubnu: 140 l Typ motoru: 230 V/ 50 HzPříkon: 550 WOtáčky: 2750 ot/min.Systém dvojitého chlazení: AnoTřída ochrany: IP 45 DHmotnost: 51 KgRozměry: 120 × 71 × 140 cmRozměry balení: 72,9 × 44 × 108 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Scheppach MIX 140 za skvělou cenu 5 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Míchačky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Scheppach MIX 140

Lukáš
Pro mé potřeby je Scheppach Scheppach MIX 140 skvělá volba v kategorii Míchačky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Scheppach MIX 140 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Scheppach MIX 140}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Scheppach MIX 140 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Scheppach MIX 140 Scheppach - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Scheppach MIX 140, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Scheppach MIX 140 Scheppach na zahradu

Scheppach MIX 140 Míchačky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Scheppach MIX 140 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Scheppach, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Scheppach MIX 140 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Scheppach
- číslo EAN 4046664036463 z výroby
- produkt je v kategorii Míchačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Scheppach MIX 140 Míchačky
Cena zboží
5 999 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Míchačky Scheppach

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Scheppach MIX 140) potřebujete dokumentaci od výrobce (Scheppach), manuály 4046664036463, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Míchačky - Zobrazit další produkty