Info o Scheppach HS 81 S Special Edition + 2. kotouč zdarma - hodnocení a parametry

Informace: Scheppach HS 81 S Special Edition + 2. kotouč zdarma Stolní Scheppach

Popis produktu: Stolní pila Scheppach HS 81 S Special Edition + 2. kotouč zdarma: Dokonale přesné řezy zajistí stolní pila Scheppach HS 81 S Special Edition. Díky kompaktním rozměrům se vejde i do kutilské domácí dílny. Silný elektromotor s příkonem 1,5 kW pohání TCT kotouč s tvrzenými zuby, který hladce prořízne materiál až do hloubky 70 mm. Snadné nastavení výšky a sklonu kotouče obstaráte velkým otočným kolem. Stolní pila Scheppach HS 81 S Special Edition je lákavá také možností rozšíření stolu vpravo i vlevo a dodaným příslušenstvím. V balení čekají nástavce proti překlopení, bezpečnostní kryt řezného kotouče, boční doraz, úhlové pravítko i nástavec na odsávání pilin. Klíčové vlastnosti stolní pily Scheppach HS 81 S Special EditionKompaktní pila s motorem o příkonu 1 500 WTCT kotouč má tvrzené zuby a maximální prořez až 70 mm (součástí jsou 2 kotouče)Otočné kolo pro výškové nastavení kotouče a jeho sklonuBoční doraz, úhlové pravítko, bezpečnostní kryt kotouče, nástavec na odsávání pilinPodstavec z pevných kovových profilů s nástavcem proti překlopeníMožnost bočního rozšíření stolu (vpravo i vlevo) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Scheppach HS 81 S Special Edition + 2. kotouč zdarma za skvělou cenu 2 490 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stolní na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Scheppach HS 81 S Special Edition + 2. kotouč zdarma

Lukáš
Pro mé potřeby je Scheppach Scheppach HS 81 S Special Edition + 2. kotouč zdarma skvělá volba v kategorii Stolní.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Scheppach HS 81 S Special Edition + 2. kotouč zdarma od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Scheppach HS 81 S Special Edition + 2. kotouč zdarma}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Scheppach HS 81 S Special Edition + 2. kotouč zdarma mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Scheppach HS 81 S Special Edition + 2. kotouč zdarma Scheppach - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Scheppach HS 81 S Special Edition + 2. kotouč zdarma, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Scheppach HS 81 S Special Edition + 2. kotouč zdarma Scheppach na zahradu

Scheppach HS 81 S Special Edition + 2. kotouč zdarma Stolní Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Scheppach HS 81 S Special Edition + 2. kotouč zdarma i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Scheppach, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 490 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Scheppach HS 81 S Special Edition + 2. kotouč zdarma na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Scheppach
- číslo EAN 4046664064800 z výroby
- produkt je v kategorii Stolní


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Scheppach HS 81 S Special Edition + 2. kotouč zdarma Stolní
Cena zboží
2 490 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Stolní Scheppach

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Scheppach HS 81 S Special Edition + 2. kotouč zdarma) potřebujete dokumentaci od výrobce (Scheppach), manuály 4046664064800, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Stolní - Zobrazit další produkty