Info o Scheppach HC 25 o - hodnocení a parametry

Informace: Scheppach HC 25 o Kompresory Scheppach

Popis produktu: Kompresor Scheppach HC 25 o: Spolehlivý kompresor s optimálním a hlavně stálým tlakem Scheppach HC 25o je ideálním řešením do garáží i většiny dílen či servisů. Díky jeho sacímu výkonu a zásobníku jej budete moci naplno využít i k náročné práci. Je určen ke kontinuálnímu zatížení a díky pojezdovým kolům a madlu je vhodný k častým přesunům. Klíčové vlastnosti kompresoru Scheppach HC 25oBezolejový kompresor s optimálním pracovním tlakemKvalitní bezuhlíkový motor s dlouhou životnostíObjemný zásobníkIdeální řešení pro většinu dílenObjem nádrže 24 lSnadná kontrola tlaku podle vestavěného manometruPraktické madlo a pojezdová kola Bezolejový kompresor s výkonným motoremBezolejový kompresor Scheppach HC 25o vyniká zejména svým výkonným bezuhlíkovým motorem, který zajišťuje rychlé znovudoplnění vzduchového zásobníku, čímž značně urychluje práci a zároveň generuje stabilní vysoký tlak, který s výhodou využijete například při nastřelování dlouhých šroubů, nýtování nebo při povolování starých kolových šroubů aut. Motor spíná jen v případě, že úroveň tlaku v zásobníku klesne pod požadovanou úroveň a tím se šetří. Životnost stroje se také prodlužuje díky pumpě mazané olejem. Jelikož se jedná o bezolejový kompresor, odpadá tak kontrola hladiny oleje a můžete ho klidně využít i pro udržování tlaku v pivních sudech. Snadná mobilita kompresoru Scheppach HC 25oKompresor Scheppach HC 25 o je osazen velkými pojezdovými koly, které vám usnadní spolu s praktickým madlem přesun po dílně. Je také poměrně kompaktní a pohodlně jej můžete například i přepravit autem. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Scheppach HC 25 o za skvělou cenu 2 790 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kompresory na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Scheppach HC 25 o

Lukáš
Pro mé potřeby je Scheppach Scheppach HC 25 o skvělá volba v kategorii Kompresory.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Scheppach HC 25 o od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Scheppach HC 25 o}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Scheppach HC 25 o mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Scheppach HC 25 o Scheppach - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Scheppach HC 25 o, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Scheppach HC 25 o Scheppach na zahradu

Scheppach HC 25 o Kompresory Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Scheppach HC 25 o i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Scheppach, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 790 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Scheppach HC 25 o na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Scheppach
- číslo EAN 4046664035657 z výroby
- produkt je v kategorii Kompresory


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Scheppach HC 25 o Kompresory
Cena zboží
2 790 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Kompresory Scheppach

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Scheppach HC 25 o) potřebujete dokumentaci od výrobce (Scheppach), manuály 4046664035657, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Kompresory - Zobrazit další produkty