Info o Scheppach Deco XL - hodnocení a parametry

Informace: Scheppach Deco XL Lupínkové Scheppach

Popis produktu: Lupínková pila Scheppach Deco XL: Scheppach DECO XL je unikátní lupínková pila pro kutily i modeláře, která zvládá s přehledem vyřezat přesné a složité tvary. Díky propracované konstrukci s velmi pevným paralelním ramenem a výkonnému motoru s příkonem 125 W si pila hravě poradí s řezáním plastů, kovů či tvrdého i měkkého dřeva. Velikou výhodou tohoto modelu je přítomnost nožního pedálu, s jehož pomocí budete spouštět pilu, přičemž vám obě ruce zůstanou volné. Dalším plusem je i možnost naklápění stolu v rozmezí 0° až 45°. Pro co nejlepší výsledky je zařízení vybaveno nastavitelným pracovním LED osvětlením s odděleným vypínačem a systémem odsávání pilin z řezné dráhy. Po stránce bezpečnosti nechybí samozřejmě odolný plastový kryt pilového plátku. Nutno ještě zmínit i přítomnost konektoru na odsávání pilin a montážní otvory pro uchycení pily k pracovní desce. Klíčové vlastnosti Scheppach DECO XLKvalitní lupínková pila pro kutily i profesionályVýkonný motor s příkonem 125 WNožní ovladač pro snadné používáníNastavitelné otáčkyMožnost naklápění stolu v rozmezí 0° – 45° LED osvětlení pracovní plochySnadná výměna pilového plátkuOtvory v základně pro připevnění k pracovní desce Parametry a specifikace:Příkon:250 WPočet kmitů:550 – 1 600 min.Délka pilového listu:127 mmŘezná šířka:406 mmŘezná výška:50 mmPrůměr odsávací přípojky:35 mmRozměr stolu:414 × 254 mmNastavení úhlu prac. stolku:0° – 45°Hmotnost:11,2 kg Rozměry:625 × 285 × 330 mm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Scheppach Deco XL za skvělou cenu 4 049 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Lupínkové na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Scheppach Deco XL

Lukáš
Pro mé potřeby je Scheppach Scheppach Deco XL skvělá volba v kategorii Lupínkové.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Scheppach Deco XL od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Scheppach Deco XL}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Scheppach Deco XL mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Scheppach Deco XL Scheppach - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Scheppach Deco XL, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Scheppach Deco XL Scheppach na zahradu

Scheppach Deco XL Lupínkové Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Scheppach Deco XL i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Scheppach, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 049 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Scheppach Deco XL na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Scheppach
- číslo EAN 4046664064176 z výroby
- produkt je v kategorii Lupínkové


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Scheppach Deco XL Lupínkové
Cena zboží
4 049 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Lupínkové Scheppach

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Scheppach Deco XL) potřebujete dokumentaci od výrobce (Scheppach), manuály 4046664064176, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.