Info o SCANDI Zelená látková jídelní židle Milla s prošíváním - hodnocení a parametry

Informace: SCANDI Zelená látková jídelní židle Milla s prošíváním Jídelní židle SCANDI

Popis produktu:

Moderní židle Milla s látkovým čalouněním nabízí komfort v retro stylu. Područky s opěradlem tvoří jeden celek, který je doplněn měkkým sedacím polštářem. Křeslo je potaženo látkou v barvě dusty green, kterou zdobí prošívání na opěradle. Podnož je zakončena protiskluzovými plstěnými podložkami, které ochrání i Vaší podlahu. Židle zaujme svým designem na první pohled a dodá Vašemu domovu či kanceláři špetku elegance


Základní rozměry:

Šířka: 57 cm
Šířka sedu: 40 cm
Výška: 83 cm
Výška sedu: 49 cm
Hloubka: 59 cm
Hloubka sedu: 39 cm
Max. nosnost: 110 kg
Hmotnost: 9 kg


Materiál:

látka, masivní dubové dřevo ošetřené olejem


Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží SCANDI Zelená látková jídelní židle Milla s prošíváním za skvělou cenu 4 567 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - SCANDI Zelená látková jídelní židle Milla s prošíváním

Lukáš
Pro mé potřeby je SCANDI SCANDI Zelená látková jídelní židle Milla s prošíváním skvělá volba v kategorii Jídelní židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt SCANDI Zelená látková jídelní židle Milla s prošíváním od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého SCANDI Zelená látková jídelní židle Milla s prošíváním}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu SCANDI Zelená látková jídelní židle Milla s prošíváním mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka SCANDI Zelená látková jídelní židle Milla s prošíváním SCANDI - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o SCANDI Zelená látková jídelní židle Milla s prošíváním, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží SCANDI Zelená látková jídelní židle Milla s prošíváním SCANDI na zahradu

SCANDI Zelená látková jídelní židle  Milla s prošíváním Jídelní židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace SCANDI Zelená látková jídelní židle Milla s prošíváním i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz SCANDI, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 567 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

SCANDI Zelená látková jídelní židle Milla s prošíváním na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce SCANDI
- číslo EAN 5705994923780 z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

SCANDI Zelená látková jídelní židle  Milla s prošíváním Jídelní židle
Cena zboží
4 567 Kč
Dostupnost
09.05.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Jídelní židle SCANDI

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (SCANDI Zelená látková jídelní židle Milla s prošíváním) potřebujete dokumentaci od výrobce (SCANDI), manuály 5705994923780, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.