Info o SCANDI Světle šedá čalouněná barová židle Wanda s černou podnoží - hodnocení a parametry

Informace: SCANDI Světle šedá čalouněná barová židle Wanda s černou podnoží Barové židle SCANDI

Popis produktu:

Barová židle Wanda je inspirovaná retro stylem a jistě ozvláštní každý interiér. Zakulacený a velmi příjemnou látkou čalouněný sedák světle šedé barvy tvoří skvělou kombinaci s černě lakovanou kovovou podnoží. Tato kombinace dodá Vašemu interiéru styl a nadčasovost. Dopřejte si barové posezení a maximální komfort, ke kterému přispívá i opěrka na nohy. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží SCANDI Světle šedá čalouněná barová židle Wanda s černou podnoží za skvělou cenu 2 091 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Barové židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - SCANDI Světle šedá čalouněná barová židle Wanda s černou podnoží

Lukáš
Pro mé potřeby je SCANDI SCANDI Světle šedá čalouněná barová židle Wanda s černou podnoží skvělá volba v kategorii Barové židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt SCANDI Světle šedá čalouněná barová židle Wanda s černou podnoží od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého SCANDI Světle šedá čalouněná barová židle Wanda s černou podnoží}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu SCANDI Světle šedá čalouněná barová židle Wanda s černou podnoží mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka SCANDI Světle šedá čalouněná barová židle Wanda s černou podnoží SCANDI - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o SCANDI Světle šedá čalouněná barová židle Wanda s černou podnoží, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží SCANDI Světle šedá čalouněná barová židle Wanda s černou podnoží SCANDI na zahradu

SCANDI Světle šedá čalouněná barová židle Wanda s černou podnoží Barové židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace SCANDI Světle šedá čalouněná barová židle Wanda s černou podnoží i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz SCANDI, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 091 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

SCANDI Světle šedá čalouněná barová židle Wanda s černou podnoží na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce SCANDI
- číslo EAN 5705994933390 z výroby
- produkt je v kategorii Barové židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

SCANDI Světle šedá čalouněná barová židle Wanda s černou podnoží Barové židle
Cena zboží
2 091 Kč
Dostupnost
29.10.2020
Doprava
od 129 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Barové židle SCANDI

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (SCANDI Světle šedá čalouněná barová židle Wanda s černou podnoží) potřebujete dokumentaci od výrobce (SCANDI), manuály 5705994933390, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.