Info o SCANDI Dřevěný masivní barový stůl Kalma - hodnocení a parametry

Informace: SCANDI Dřevěný masivní barový stůl Kalma Jídelní stoly SCANDI

Popis produktu:

Barový masivní stůl Kalma nabízí stylovou a jednoduchou formu provedení. Kombinace jilmové desky a kovové podnože, která zajišťuje maximální stabilitu, vnese do vašeho domova nadčasový prvek a také osobitou atmosféru. Pro vytvoření jednotného celku doporučujeme kombinovat s dalším nábytkem z řady Kalma. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží SCANDI Dřevěný masivní barový stůl Kalma za skvělou cenu 18 813 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - SCANDI Dřevěný masivní barový stůl Kalma

Lukáš
Pro mé potřeby je SCANDI SCANDI Dřevěný masivní barový stůl Kalma skvělá volba v kategorii Jídelní stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt SCANDI Dřevěný masivní barový stůl Kalma od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého SCANDI Dřevěný masivní barový stůl Kalma}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu SCANDI Dřevěný masivní barový stůl Kalma mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka SCANDI Dřevěný masivní barový stůl Kalma SCANDI - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o SCANDI Dřevěný masivní barový stůl Kalma, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží SCANDI Dřevěný masivní barový stůl Kalma SCANDI na zahradu

SCANDI Dřevěný masivní barový stůl Kalma Jídelní stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace SCANDI Dřevěný masivní barový stůl Kalma i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz SCANDI, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 18 813 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

SCANDI Dřevěný masivní barový stůl Kalma na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce SCANDI
- číslo EAN 5705994999617 z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

SCANDI Dřevěný masivní barový stůl Kalma Jídelní stoly
Cena zboží
18 813 Kč
Dostupnost
09.05.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Jídelní stoly SCANDI

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (SCANDI Dřevěný masivní barový stůl Kalma) potřebujete dokumentaci od výrobce (SCANDI), manuály 5705994999617, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.