Info o SCANDI Červená látková jídelní židle Fredy - hodnocení a parametry

Informace: SCANDI Červená látková jídelní židle Fredy Židle SCANDI

Popis produktu:

Jídelní židle Fredy se stane ozdobou každého interiéru. Židle je potažena látkou v červené barvě, která je zdobena knoflíčky, boky jsou v kontrastní tmavě šedé barvě. Tvar sedáku nabízí vysoký komfort i při delším sezení. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží SCANDI Červená látková jídelní židle Fredy za skvělou cenu 2 607 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - SCANDI Červená látková jídelní židle Fredy

Lukáš
Pro mé potřeby je SCANDI SCANDI Červená látková jídelní židle Fredy skvělá volba v kategorii Židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt SCANDI Červená látková jídelní židle Fredy od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého SCANDI Červená látková jídelní židle Fredy}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu SCANDI Červená látková jídelní židle Fredy mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka SCANDI Červená látková jídelní židle Fredy SCANDI - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o SCANDI Červená látková jídelní židle Fredy, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží SCANDI Červená látková jídelní židle Fredy SCANDI na zahradu

SCANDI Červená látková jídelní židle Fredy Židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace SCANDI Červená látková jídelní židle Fredy i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz SCANDI, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 607 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

SCANDI Červená látková jídelní židle Fredy na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce SCANDI
- číslo EAN 0800000000891 z výroby
- produkt je v kategorii Židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

SCANDI Červená látková jídelní židle Fredy Židle
Cena zboží
2 607 Kč
Dostupnost
(Skladem) 01.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Židle SCANDI

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (SCANDI Červená látková jídelní židle Fredy) potřebujete dokumentaci od výrobce (SCANDI), manuály 0800000000891, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.