Info o SCANDI Bílý skleněný konferenční stolek Goldy 80 cm s černou podnoží - hodnocení a parametry

Informace: SCANDI Bílý skleněný konferenční stolek Goldy 80 cm s černou podnoží Konferenční stolky SCANDI

Popis produktu:

Designový konferenční stolek Goldy se skleněnou deskou a kovovou podnoží. Originální design stolku vynikne v každém interiéru. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží SCANDI Bílý skleněný konferenční stolek Goldy 80 cm s černou podnoží za skvělou cenu 5 815 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - SCANDI Bílý skleněný konferenční stolek Goldy 80 cm s černou podnoží

Lukáš
Pro mé potřeby je SCANDI SCANDI Bílý skleněný konferenční stolek Goldy 80 cm s černou podnoží skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt SCANDI Bílý skleněný konferenční stolek Goldy 80 cm s černou podnoží od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého SCANDI Bílý skleněný konferenční stolek Goldy 80 cm s černou podnoží}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu SCANDI Bílý skleněný konferenční stolek Goldy 80 cm s černou podnoží mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka SCANDI Bílý skleněný konferenční stolek Goldy 80 cm s černou podnoží SCANDI - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o SCANDI Bílý skleněný konferenční stolek Goldy 80 cm s černou podnoží, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží SCANDI Bílý skleněný konferenční stolek Goldy 80 cm s černou podnoží SCANDI na zahradu

SCANDI Bílý skleněný konferenční stolek Goldy 80 cm s černou podnoží Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace SCANDI Bílý skleněný konferenční stolek Goldy 80 cm s černou podnoží i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz SCANDI, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 815 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

SCANDI Bílý skleněný konferenční stolek Goldy 80 cm s černou podnoží na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce SCANDI
- číslo EAN 0800000000730 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

SCANDI Bílý skleněný konferenční stolek Goldy 80 cm s černou podnoží Konferenční stolky
Cena zboží
5 815 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
od 129 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky SCANDI

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (SCANDI Bílý skleněný konferenční stolek Goldy 80 cm s černou podnoží) potřebujete dokumentaci od výrobce (SCANDI), manuály 0800000000730, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.