Info o SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg - hodnocení a parametry

Informace: SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg Bazénová chemie SAVO

Popis produktu: Bazénová chemie SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg: SAVO pH+ je profesionálním řešením, které zvyšuje hodnotu pH vody v bazénu. Díky tomu rovněž účinně zlepšuje fungování ostatní bazénové chemie. Přípravek je určený pro vodu s nedostatečnou hodnotou pH, ať již se jedná o vodu ve venkovních i vnitřních bazénech a vířivkách a rovněž bez ohledu na to, jestli se jedná o vodu slanou nebo sladkou. Ideální rozmezí pH vody je 7,1 - 7,5. V případě, že hodnota pH se nachází pod touto hranicí, je dobré přípravek SAVO pH+ použít. Právě tehdy, když je pH bazénové vody správné, může chlorová chemie v bazénu správně fungovat. Klíčové vlastnosti SAVA do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5 kgProfesionální řešení pro bazénySAVO pH+ zvyšuje hodnotu pH ve voděZlepšuje fungování další chemieUrčeno pro vodu s nízkým pHUrčeno pro vnitřní i venkovní bazény, vířivkyVhodné pro slanou i sladkou vodu Dávkování a použití:Za použití přípravku SAVO pH+ v množství 10 g/m3 vody se zvýší pH o přibližně 0,2–0,4. Přípravek rozpusťte v nádobě s vodou a poté aplikujte do bazénu. Ponechte zapnutý filtrační systém a po dostatečném promíchání v celém objemu bazénu proveďte kontrolní měření pH a případně přípravek aplikujte opakovaně. Při aplikaci vždy používejte ochranné rukavice a brýle. Přípravek dávkujte do připravené vody a ne naopak. Nikdy nemíchejte s jinými přípravky. Skladujte v uzavřené nádobě na suchém a před přímým slunečním světlem chráněném místě při teplotách 5 – 25 °C a mimo dosah dětí. Při práci s přípravkem nekonzumujte žádné potraviny a nápoje. Dávkování je závislé na výchozím pH a celkovém chemickém složení vody. Hmotnost:5 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg za skvělou cenu 439 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bazénová chemie na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg

Lukáš
Pro mé potřeby je SAVO SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg skvělá volba v kategorii Bazénová chemie.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg SAVO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg SAVO na zahradu

SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg Bazénová chemie Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada SAVO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 439 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce SAVO
- číslo EAN 8710447441619 z výroby
- produkt je v kategorii Bazénová chemie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg Bazénová chemie
Cena zboží
439 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Bazénová chemie SAVO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (SAVO Do bazénu pH+ zvýšení hodnoty pH 5kg) potřebujete dokumentaci od výrobce (SAVO), manuály 8710447441619, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.