Info o SAVO Do bazénu Chlor Šok dezinfekce 5kg - hodnocení a parametry

Informace: SAVO Do bazénu Chlor Šok dezinfekce 5kg Bazénová chemie SAVO

Popis produktu: Bazénová chemie SAVO Do bazénu Chlor Šok dezinfekce 5kg: SAVO Chlor Šok představuje profesionální řešení v podobě granulátu, které velmi rychle zvýší koncentraci chloru v bazénové vodě. Díky použití přípravku se současně dezinfikují stěny bazénu. Je určený pro vnitřní i venkovní bazény a vířivky a je možné s jeho pomocí upravit stav sladké i slané vody. Je ideálním preventivním prostředkem a velmi účinným pomocníkem při dosažení zelené vody v bazénu, při problémech s přemnožením řas i v případě kluzkých stěn. SAVO Chlor Šok je možné použít už při samotném napuštění vody nebo při zhoršení její kvality. V obou případech je skutečně vysoce efektivním řešením pro každý bazén. Klíčové vlastnosti SAVA Do bazénu Chlor Šok dezinfekce 5 kgPřípravek v podobě granulátuProfesionální péče o bazénSAVO Chlor Šok rychle zvýší koncentraci chlóruDezinfekce stěnUrčený pro vnitřní i venkovní bazényPro sladkou i slanou voduMožno použít jako prevence při napouštění bazénuPomocník při přemnožení řas, při zelené voděPomáhá při kluzkých stěnách v bazénuVysoce efektivní řešení Před použitím:Před použitím se doporučuje upravit hodnotu pH bazénové vody na 7,1 - 7,5. Je důležité používat testovací soupravu na měření aktivního chloru v bazénové vodě.Dávkování: Doporučená dávka je 7-22 g na m3 vody. Po napuštění bazénu čistou pitnou vodou, po odstávce, kdy není problém s kvalitou vody, a pro pravidelnou údržbu je možné použít nižší dávkování. Naopak při použití užitkové vody, delší odstávce nebo při problému s kvalitou vody použijte horní hranici uvedeného dávkování.Použití:Přípravek rozpusťte v nádobě s vodou a poté aplikujte do bazénu při zapnutém filtračním systému. V případě aplikace šokové dávky chloru nesmí být v bazénu přítomny osoby. Hmotnost:5 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží SAVO Do bazénu Chlor Šok dezinfekce 5kg za skvělou cenu 1 099 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bazénová chemie na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - SAVO Do bazénu Chlor Šok dezinfekce 5kg

Lukáš
Pro mé potřeby je SAVO SAVO Do bazénu Chlor Šok dezinfekce 5kg skvělá volba v kategorii Bazénová chemie.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt SAVO Do bazénu Chlor Šok dezinfekce 5kg od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého SAVO Do bazénu Chlor Šok dezinfekce 5kg}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu SAVO Do bazénu Chlor Šok dezinfekce 5kg mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka SAVO Do bazénu Chlor Šok dezinfekce 5kg SAVO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o SAVO Do bazénu Chlor Šok dezinfekce 5kg, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží SAVO Do bazénu Chlor Šok dezinfekce 5kg SAVO na zahradu

SAVO Do bazénu Chlor Šok dezinfekce 5kg Bazénová chemie Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace SAVO Do bazénu Chlor Šok dezinfekce 5kg i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada SAVO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 099 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

SAVO Do bazénu Chlor Šok dezinfekce 5kg na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce SAVO
- číslo EAN 8710447441596 z výroby
- produkt je v kategorii Bazénová chemie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

SAVO Do bazénu Chlor Šok dezinfekce 5kg Bazénová chemie
Cena zboží
1 099 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Bazénová chemie SAVO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (SAVO Do bazénu Chlor Šok dezinfekce 5kg) potřebujete dokumentaci od výrobce (SAVO), manuály 8710447441596, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Bazénová chemie - Zobrazit další produkty