Info o SAVO Chlorové tablety mini 0.9kg - hodnocení a parametry

Informace: SAVO Chlorové tablety mini 0.9kg Bazénová chemie SAVO

Popis produktu: Bazénová chemie SAVO Chlorové tablety mini 0.9kg: SAVO Chlorové tablety Mini jsou profesionálním řešením, které slouží jako průběžná dezinfekce a údržba vody v bazénu. Přípravek eliminuje růst řas a mikroorganismů ve vodě. Díky pozvolnému rozpouštění tablet se postupně uvolňují účinné látky, za pomoci kterých je voda mikrobiologicky kontrolována. Přípravek je určený pro celosezónní použití ve venkovních i vnitřních bazénech, ve sladké i slané vodě. Za pomoci SAVA Mini udržíte svůj bazén v čistotě a bez nežádoucích mikroorganismů. Klíčové vlastnosti SAVA Chlorových tablet mini 0,9 kgProfesionální řešení pro bazényK dezinfekci a údržbě vodySAVO Mini eliminuje růst řasEliminuje mikroorganismy ve voděMikrobiologická kontrola vodyVhodný pro celosezónní použitíPro venkovní i vnitřní bazényUrčený pro slanou i sladkou vodu Dávkování a použití:Před použitím upravte hodnotu pH bazénové vody na 7,1 – 7,5 (za pomoci produktů SAVO pH + či SAVO pH -). Je nezbytné používat testovací soupravu na měření aktivního chloru v bazénové vodě. Přidávejte každých 6 – 8 dnů 1 – 2 tablety na 20–30 m3 vody, a to v závislosti na teplotě vody a obsahu aktivního chloru. Tablety slouží k udržování stabilní hladiny volného chloru při vyhovující kvalitě vody, rozpouštějí se postupně a zároveň se volný chlor odbourává. Při aplikaci používejte ochranné rukavice a brýle, přípravek dávkujte vždy do připravené vody a ne naopak. Nikdy nemíchejte s jinými přípravky. Skladujte v uzavřené nádobě na suchém a před přímým slunečním světlem chráněném místě při teplotách 5 – 25 °C a mimo dosah dětí. Při práci s přípravkem nekonzumujte jídlo ani nápoje. Hmotnost:0,9 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží SAVO Chlorové tablety mini 0.9kg za skvělou cenu 299 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bazénová chemie na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - SAVO Chlorové tablety mini 0.9kg

Lukáš
Pro mé potřeby je SAVO SAVO Chlorové tablety mini 0.9kg skvělá volba v kategorii Bazénová chemie.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt SAVO Chlorové tablety mini 0.9kg od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého SAVO Chlorové tablety mini 0.9kg}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu SAVO Chlorové tablety mini 0.9kg mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka SAVO Chlorové tablety mini 0.9kg SAVO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o SAVO Chlorové tablety mini 0.9kg, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží SAVO Chlorové tablety mini 0.9kg SAVO na zahradu

SAVO Chlorové tablety mini 0.9kg Bazénová chemie Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace SAVO Chlorové tablety mini 0.9kg i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada SAVO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 299 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

SAVO Chlorové tablety mini 0.9kg na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce SAVO
- číslo EAN 8714100178355 z výroby
- produkt je v kategorii Bazénová chemie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

SAVO Chlorové tablety mini 0.9kg Bazénová chemie
Cena zboží
299 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Bazénová chemie SAVO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (SAVO Chlorové tablety mini 0.9kg) potřebujete dokumentaci od výrobce (SAVO), manuály 8714100178355, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.