Info o Sauna oblek pro fitness MOVIT M02309 - hodnocení a parametry

Informace: Sauna oblek pro fitness MOVIT M02309 Ostatní fitness nářadí MOVIT

Popis produktu: Sauna oblek pro fitness Tento sauna oblek podporuje přirozený proces pocení a odvodnění těla. Je velmi účinný v boji s podkožním tukem, tím pádem i celulitidou. Oblek udržuje teplo, a tím podporuje látkovou výměnu a hubnutí. Náš tip: tento sauna oblek můžete použít také k zábalům, např. z bahna nebo řas. Technické údaje: Oblek skládající se ze dvou částí Vysoce kvalitní PVC Guma na bocích, zápěstí a kotnících Univerzální velikost Barva: stříbrná Ručně umyvatelný SGS test Obvod hrudníku: 138 cm Délka rukávu: 60 cm Rukáv ø 26 cm Rukávy s gumou ø 24, roztažitelné na max. 36 cm Šířka límce 16 cm, roztažitelný na max. 36 cm Kalhoty: šířka pasu: 33 cm, roztažitelné na max. 55 cm Obsah balení: 1 x sauna oblek pro fitness ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Sauna oblek pro fitness MOVIT M02309 za skvělou cenu 290 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní fitness nářadí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sauna oblek pro fitness MOVIT M02309

Lukáš
Pro mé potřeby je MOVIT Sauna oblek pro fitness MOVIT M02309 skvělá volba v kategorii Ostatní fitness nářadí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sauna oblek pro fitness MOVIT M02309 od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sauna oblek pro fitness MOVIT M02309}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sauna oblek pro fitness MOVIT M02309 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sauna oblek pro fitness MOVIT M02309 MOVIT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sauna oblek pro fitness MOVIT M02309, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sauna oblek pro fitness MOVIT M02309 MOVIT na zahradu

Sauna oblek pro fitness MOVIT M02309 Ostatní fitness nářadí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sauna oblek pro fitness MOVIT M02309 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz MOVIT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sauna oblek pro fitness MOVIT M02309 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce MOVIT
- číslo EAN 4048821577918 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní fitness nářadí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sauna oblek pro fitness MOVIT M02309 Ostatní fitness nářadí
Cena zboží
290 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Ostatní fitness nářadí MOVIT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sauna oblek pro fitness MOVIT M02309) potřebujete dokumentaci od výrobce (MOVIT), manuály 4048821577918, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.