Info o Šátek Shirin Sehan Maya Sand - hodnocení a parametry

Informace: Šátek Shirin Sehan Maya Sand Šátky Shirin Sehan

Popis produktu: Je to více než jen šátek, je to přítel, který se o vás vždy postará. Šátek německé designérky Shirin Sehan je vyroben ze směsi vláken, kde najdete kromě jiného také Tencel. Jde o přírodní vlákno, které vyniká tím, že v létě chladí, v zimě zase krásně zahřeje. Navíc dokáže odvádět pot a jsou mu přiřčeny i antibakteriální účinky. Je to tak kombinace toho nejlepšího, co můžete z textilií mít. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Šátek Shirin Sehan Maya Sand za skvělou cenu 429 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Šátky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šátek Shirin Sehan Maya Sand

Lukáš
Pro mé potřeby je Shirin Sehan Šátek Shirin Sehan Maya Sand skvělá volba v kategorii Šátky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šátek Shirin Sehan Maya Sand od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šátek Shirin Sehan Maya Sand}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šátek Shirin Sehan Maya Sand mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šátek Shirin Sehan Maya Sand Shirin Sehan - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šátek Shirin Sehan Maya Sand, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šátek Shirin Sehan Maya Sand Shirin Sehan na zahradu

Šátek Shirin Sehan Maya Sand Šátky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šátek Shirin Sehan Maya Sand i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Shirin Sehan, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 429 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šátek Shirin Sehan Maya Sand na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Shirin Sehan
- číslo EAN 4893073136594 z výroby
- produkt je v kategorii Šátky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šátek Shirin Sehan Maya Sand Šátky
Cena zboží
429 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Šátky Shirin Sehan

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šátek Shirin Sehan Maya Sand) potřebujete dokumentaci od výrobce (Shirin Sehan), manuály 4893073136594, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.