Info o Šátek s příměsí hedvábí Shirin Sehan Fana Choco - hodnocení a parametry

Informace: Šátek s příměsí hedvábí Shirin Sehan Fana Choco Šátky Shirin Sehan

Popis produktu: Není to jen doplněk, je to věrný přítel. Šátek od německé designérky Shirin Sehan vás v zimě příjemně zahřeje krk, v létě vám zase ozdobí ucho kabelky, bohémský účes nebo jej můžete omotat kolem pasu. Šátek je vyroben z pravé vlny, která je obohacena o luxusní hedvábí. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Šátek s příměsí hedvábí Shirin Sehan Fana Choco za skvělou cenu 519 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Šátky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Šátek s příměsí hedvábí Shirin Sehan Fana Choco

Lukáš
Pro mé potřeby je Shirin Sehan Šátek s příměsí hedvábí Shirin Sehan Fana Choco skvělá volba v kategorii Šátky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Šátek s příměsí hedvábí Shirin Sehan Fana Choco od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Šátek s příměsí hedvábí Shirin Sehan Fana Choco}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Šátek s příměsí hedvábí Shirin Sehan Fana Choco mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Šátek s příměsí hedvábí Shirin Sehan Fana Choco Shirin Sehan - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Šátek s příměsí hedvábí Shirin Sehan Fana Choco, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Šátek s příměsí hedvábí Shirin Sehan Fana Choco Shirin Sehan na zahradu

Šátek s příměsí hedvábí Shirin Sehan Fana Choco Šátky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Šátek s příměsí hedvábí Shirin Sehan Fana Choco i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Shirin Sehan, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 519 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Šátek s příměsí hedvábí Shirin Sehan Fana Choco na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Shirin Sehan
- číslo EAN 4893073134705 z výroby
- produkt je v kategorii Šátky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Šátek s příměsí hedvábí Shirin Sehan Fana Choco Šátky
Cena zboží
519 Kč
Dostupnost
21.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Šátky Shirin Sehan

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Šátek s příměsí hedvábí Shirin Sehan Fana Choco) potřebujete dokumentaci od výrobce (Shirin Sehan), manuály 4893073134705, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.