Info o Samolepka na dveře od sprchy Ambiance Bamboo Leaves - hodnocení a parametry

Informace: Samolepka na dveře od sprchy Ambiance Bamboo Leaves Obrazy, rámy a tabule Ambiance

Popis produktu: Trochu soukromí ve sprše, prosím... Sprchový kout bude hned útulnější, když si pořídíte tuto voděodolnou samolepku od Ambiance. Poslouží také jako intimní zóna, to třeba pro případ, kdy zavřené dveře neplatí pro vaši rodinu jako znamení. Samolepka je vyrobena ze speciálního vinylového materiálu, abyste ji snadno a rychle nalepili na zeď. Stačí jen sloupnout z podkladu a je to. A v případě odstranění se nemusíte bát poškození povrchu, protože samolepku lze dobře ze stěny sloupnout. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Samolepka na dveře od sprchy Ambiance Bamboo Leaves za skvělou cenu 409 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Obrazy, rámy a tabule na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Samolepka na dveře od sprchy Ambiance Bamboo Leaves

Lukáš
Pro mé potřeby je Ambiance Samolepka na dveře od sprchy Ambiance Bamboo Leaves skvělá volba v kategorii Obrazy, rámy a tabule.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Samolepka na dveře od sprchy Ambiance Bamboo Leaves od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Samolepka na dveře od sprchy Ambiance Bamboo Leaves }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Samolepka na dveře od sprchy Ambiance Bamboo Leaves mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Samolepka na dveře od sprchy Ambiance Bamboo Leaves Ambiance - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Samolepka na dveře od sprchy Ambiance Bamboo Leaves , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Samolepka na dveře od sprchy Ambiance Bamboo Leaves Ambiance na zahradu

Samolepka na dveře od sprchy Ambiance Bamboo Leaves  Obrazy, rámy a tabule Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Samolepka na dveře od sprchy Ambiance Bamboo Leaves i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Ambiance, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 409 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Samolepka na dveře od sprchy Ambiance Bamboo Leaves na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ambiance
- číslo EAN 5415231254934 z výroby
- produkt je v kategorii Obrazy, rámy a tabule


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Samolepka na dveře od sprchy Ambiance Bamboo Leaves  Obrazy, rámy a tabule
Cena zboží
409 Kč
Dostupnost
12.05.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Obrazy, rámy a tabule Ambiance

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Samolepka na dveře od sprchy Ambiance Bamboo Leaves ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ambiance), manuály 5415231254934, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.