Info o Samolepka Ambiance Grass and Butterflies - hodnocení a parametry

Informace: Samolepka Ambiance Grass and Butterflies Tapety a nálepky Ambiance

Popis produktu: Chtělo by to vzpruhu do vašeho domova? Zkuste tuto samolepku, která vypráší nudným a holým stěnám kožich! Navíc je vyrobena tak, abyste ji snadno a rychle nalepili na zeď. Stačí jen sloupnout z podkladu a je to. A v případě odstranění se nemusíte bát poškození povrchu, protože samolepku lze dobře ze stěny sloupnout. - Rozměry: 100 x 40 cm - Balení: celý arch samolepek viz ilustrační foto ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Samolepka Ambiance Grass and Butterflies za skvělou cenu 329 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tapety a nálepky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Samolepka Ambiance Grass and Butterflies

Lukáš
Pro mé potřeby je Ambiance Samolepka Ambiance Grass and Butterflies skvělá volba v kategorii Tapety a nálepky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Samolepka Ambiance Grass and Butterflies od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Samolepka Ambiance Grass and Butterflies}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Samolepka Ambiance Grass and Butterflies mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Samolepka Ambiance Grass and Butterflies Ambiance - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Samolepka Ambiance Grass and Butterflies, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Samolepka Ambiance Grass and Butterflies Ambiance na zahradu

Samolepka Ambiance Grass and Butterflies Tapety a nálepky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Samolepka Ambiance Grass and Butterflies i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Ambiance, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 329 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Samolepka Ambiance Grass and Butterflies na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ambiance
- číslo EAN 5415231965083 z výroby
- produkt je v kategorii Tapety a nálepky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Samolepka Ambiance Grass and Butterflies Tapety a nálepky
Cena zboží
329 Kč
Dostupnost
04.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Tapety a nálepky Ambiance

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Samolepka Ambiance Grass and Butterflies) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ambiance), manuály 5415231965083, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.