Info o Saláty: Mísa plná čerstvého štěstí - hodnocení a parametry

Informace: Saláty: Mísa plná čerstvého štěstí Tématické kuchařky Vašut

Popis produktu: Kniha Saláty: Mísa plná čerstvého štěstí:Co je nejlepšího na salátech? Hodí se ke každé příležitosti! Ať už s sebou na cesty do kanceláře, jako zdravá varianta ke slavnostnímu stolu nebo jako hvězda na party - saláty jsou zkrátka univerzální pochoutkou. A díky zajímavým kombinacím, geniálním a raz dva hotovým dresinkům a zálivkám rozhodně nikdy nemohou být nudné! Úspěch zaručen: Každý recept je alespoň třikrát vyzkoušený Barevná rozmanitost: Překvapí v každém ročním období Novinky: Saláty, které stačí protřepat a saláty ze super potravin... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Saláty: Mísa plná čerstvého štěstí za skvělou cenu 125 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tématické kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Saláty: Mísa plná čerstvého štěstí

Lukáš
Pro mé potřeby je Vašut Saláty: Mísa plná čerstvého štěstí skvělá volba v kategorii Tématické kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Saláty: Mísa plná čerstvého štěstí od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Saláty: Mísa plná čerstvého štěstí}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Saláty: Mísa plná čerstvého štěstí mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Saláty: Mísa plná čerstvého štěstí Vašut - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Saláty: Mísa plná čerstvého štěstí, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Saláty: Mísa plná čerstvého štěstí Vašut na zahradu

Saláty: Mísa plná čerstvého štěstí Tématické kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Saláty: Mísa plná čerstvého štěstí i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Vašut, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 125 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Saláty: Mísa plná čerstvého štěstí na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Vašut
- číslo EAN 9788075411303 z výroby
- produkt je v kategorii Tématické kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Saláty: Mísa plná čerstvého štěstí Tématické kuchařky
Cena zboží
125 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Tématické kuchařky Vašut

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Saláty: Mísa plná čerstvého štěstí) potřebujete dokumentaci od výrobce (Vašut), manuály 9788075411303, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.