Info o Salátový set Tulipe Real, 25 cm - hodnocení a parametry

Informace: Salátový set Tulipe Real, 25 cm Ruční nástroje Jean Dubost

Popis produktu: Jean Dubost založil svoji továrnu už v roce 1920 a v tradici tohoto známého podniku teď pokračuje i jeho vnuk. Stejnojmenný Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu. Jean Dubost, to jsou nože, příbory a kuchyňští pomocníci, které tu doposavad chyběly. - Materiál: olivové dřevo - Rozměry: 25 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Salátový set Tulipe Real, 25 cm za skvělou cenu 369 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ruční nástroje na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Salátový set Tulipe Real, 25 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Jean Dubost Salátový set Tulipe Real, 25 cm skvělá volba v kategorii Ruční nástroje.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Salátový set Tulipe Real, 25 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Salátový set Tulipe Real, 25 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Salátový set Tulipe Real, 25 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Salátový set Tulipe Real, 25 cm Jean Dubost - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Salátový set Tulipe Real, 25 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Salátový set Tulipe Real, 25 cm Jean Dubost na zahradu

Salátový set Tulipe Real, 25 cm Ruční nástroje Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Salátový set Tulipe Real, 25 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Jean Dubost, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 369 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Salátový set Tulipe Real, 25 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Jean Dubost
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Ruční nástroje


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Salátový set Tulipe Real, 25 cm Ruční nástroje
Cena zboží
369 Kč
Dostupnost
09.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Ruční nástroje Jean Dubost

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Salátový set Tulipe Real, 25 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Jean Dubost), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.