Info o Sada na pečivo a marmeládu v dřevěném balení Jean Dubost Paris - hodnocení a parametry

Informace: Sada na pečivo a marmeládu v dřevěném balení Jean Dubost Paris Nože Jean Dubost

Popis produktu: Jean Dubost vyrostl v rodině, která se postarala o historický mezník ve výrobě příborů a nožů. Dubost je tak už od roku 1920 synonymem pro ostrou kvalitu a stylové stolování. Sám Jean Dubost pak rodinnou továrnu vede pořád kupředu, kdy ji vybavuje nejmodernějšími technologiemi pro dokonalé zpracování. Nezapomíná ale i na to, že řemeslo je nepřekonatelné, a tak některé procesy pořád ponechává na lidské ruce. Jean Dubost, to jsou nože, příbory a kuchyňští pomocníci, které tu doposavad chyběly. - Materiál: nerez ocel, ABS plast - Sada: nůž na chleba, lžička na marmeládu, nůž na roztírání - Délka: 28 cm (nůž na chleba) - Vhodné do myčky: ano ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sada na pečivo a marmeládu v dřevěném balení Jean Dubost Paris za skvělou cenu 909 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nože na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sada na pečivo a marmeládu v dřevěném balení Jean Dubost Paris

Lukáš
Pro mé potřeby je Jean Dubost Sada na pečivo a marmeládu v dřevěném balení Jean Dubost Paris skvělá volba v kategorii Nože.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sada na pečivo a marmeládu v dřevěném balení Jean Dubost Paris od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sada na pečivo a marmeládu v dřevěném balení Jean Dubost Paris}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sada na pečivo a marmeládu v dřevěném balení Jean Dubost Paris mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sada na pečivo a marmeládu v dřevěném balení Jean Dubost Paris Jean Dubost - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sada na pečivo a marmeládu v dřevěném balení Jean Dubost Paris, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sada na pečivo a marmeládu v dřevěném balení Jean Dubost Paris Jean Dubost na zahradu

Sada na pečivo a marmeládu v dřevěném balení Jean Dubost Paris Nože Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sada na pečivo a marmeládu v dřevěném balení Jean Dubost Paris i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Jean Dubost, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 909 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sada na pečivo a marmeládu v dřevěném balení Jean Dubost Paris na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Jean Dubost
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Nože


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sada na pečivo a marmeládu v dřevěném balení Jean Dubost Paris Nože
Cena zboží
909 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Nože Jean Dubost

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sada na pečivo a marmeládu v dřevěném balení Jean Dubost Paris) potřebujete dokumentaci od výrobce (Jean Dubost), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.